Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl keveset költök magamra?

Túl keveset költök magamra?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, hogy összehasonlíthassam az enyémmel.


Ruhát általában évente kétszer veszek nagyobb összegben, egyszer télre, egyszer nyárra.

Miután minden megvan télre, elkezdek félretenni egy adott összeget, hogy nyárig összejöjjön annyi, amiből majd a nyári ruhákat veszem, és fordítva. Soron kívül csak olyankor, ha elszakad vagy sürgősen kell.

Most télre van van 5 pulcsim, 5 farmerem, kb 10 pólóm.


Arcápolókat úgy fél évente veszek, átlagban olyan 6000Ft-ért. Sminket keveset használok, fél évente egy szempillaspirál meg egy korrektor, évente egy BB krém.


Hajápolás 2 havonta egy sampon (300-1500Ft között), 4-5 havonta pakolás, hővédő, olaj (kb 3000Ft egyben).


Fodrászhoz nem járok, magam vágom a hajam, ha néha szükség van rá (fokozatos).


24n


2017. nov. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, többet költesz magadra mint én, szerintem ez nem kevés.
2017. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Leírnátok a tiéteket is? Csak azért kérdem, hogy összehasonlíthassam az enyémmel.
2017. nov. 12. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm...


Tusfurdo havonta 1200 Ft

Sampon 2 havonta 900 Ft

Hajpakolas, balzsam, hajszaritas utani evente 11,000 Ft

Hovedo fel evente 3000 Ft

Hamvasito 3 havonta 600 Ft

Hajolaj 3-4 havonta 1500 Ft

Szaraz sampon 2 havonta 500 Ft

Szempillaspiral 3-4 havonta 2000 Ft

Szemoldok ceruza 4-5 havonta 1200 Ft

Arcradir felevente 1200 Ft

Micellasviz 4 havonta 1600 Ft

Arc tonik 3 -4 havonta 500 Ft

Ruhat utoljara multhonapban vettem 1500 Ft egy polo


Jovohonapban tobbet kell koltenem ruhara, mert kabaton kivul semmi teli cuccom nincs.

2017. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a tusfurdo, az arc/sminklemoso es a sampon nalam ugyanaz - sampon loreal havi 700ft


hajpakolas, balzsam, hamvasito stb .. ilyet nem hasznalok


kerastase hajvegapolo olaj amt hasznalok szaritas utan, ami egy alom 100ml 10e forint de ajandekba kaptam .1 evre eleg es csodat tesz a hajjal.

sminkeket szinten ajandekba kapom kiveve az alapozo ami 4e ft 2 eve vettem es meg mindig van belole jo sok


szepillaspiralt, ceruzat nem hasznalok helyette muszempilla 3e ft 1-1.5 honapig birja es meseszep


fodraszhoz, kozmetikushoz nem jarok, szolariumba jarnek de sajnalom ra a penzt szerintem az lenne a legdragabb es legegeszsegtelenebb amit tehetnek...

2017. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kihagytam hogy ruhat se vasarolok, van ami van, ezeket gimis idoimben szereztem be es tokeletes allapotban vannak


autora koltok en viszont

a biztositas havi 5e

a benzin koltsegem havi 20-30e

a szervizdij havi szinten 10-20e


de ez nekem a szorakozas, kikapcsolas, illetve mindent nagyon megkonnyit

2017. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nem is kell sokkal több. Azért félévente elmennék a helyedben fodrász-kozmetikushoz. Az ápoltság nálam:

- háromhavonta fodrász (vágás, melír), amúgy csak mosom, szárítom

- félévente (tavasz-ősz) kozmetikus. Használok nappali arckrémet, időnként arcradír, pakolás

- naponta zuhanyzás, néha fürdés fürdősóval. Kéz,-és testápoló szükség szerint, inkább télen kell. Szükség szerint szemöldök szedés, szőrtelenítés (gyanta, epilátor otthon), sarok ápolás (reszelés, sarokápoló krém)

- a körmeimet magam vágom hetente (már nagyon profi vagyok :-), a lábamon szoktam lakkozni, a kezemen nem szeretem


De én majdnem kétszer annyi idős vagyok, mint te :-)

2017. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!