Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az számotokra irigyelt/nem...

Az számotokra irigyelt/nem irigyelt lenne hogy az osztálytársatoknak 16 pár cipője van de nem akármilyenek hanem kifejezetten komoly és drága Puma meg Adidas cipők és mindegyik ilyen 100-130 euróba kerül? Az illető egy 14 éves srác .

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 00:18
 1/4 anonim válasza:
43%
Dehogy lenne irigyelt. Apuci meg anyuci megvette neki a cipőket, mert ők gazdagok. Mi is pénzesek vagyunk, mégsem kaptam ilyen szarságokra pénzt, amit 1 év alatt kinőttem. Ne foglalkozz vele. Később is majd apuci bmw-jevel fog csajozni. Van olyan felnott ismerosom, akinek a segge ala toltak mindent, es meg van love mert azthitte, hogy a penz a fan no. Nincs egy normalis munkaja, vegzettsege, elvalt, pont emiatt, stb...23/F
2017. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem izgat, hogy kinek milyen cipője van.

Örülök, hogy az enyém még nem ázik be. Addig szoktam hordani egy cipőt, amíg ki nem látszik benne a talpam.


Nem értem, miért van szüksége egy gyereknek 30-40 ezres cipőkre. Én 14 évesen előbb nőttem ki egy cipőt, minthogy elhordtam volna. 30k-ból ma 5 márkásat is tudok venni outletben, vagy fekete pénteken.


Ellenben, akinek a szülei ilyen sokat költenek CSAK cipőre, azoknak sokkal több mindenük is megvan, ami nekem nincs. Pl.: biztos jövő. Ha semmit sem tanul és ostoba tuskó marad, akkor is fog örökölni legalább egy ingatlant, amit én nem fogok megkapni és nyugdíjas koromig fogom visszafizetni a hitelt. Olyan magántanárokat kaphat kérésre, akikkel könnyebb és használhatóbb tudást kaphat. Járhat olyan sportokra, amikre nekünk nincs pénzünk. Járhat külföldön - nem voltam még külföldön 16 éves koromig, akkor is csak osztály kirándulással Szlovákiában.


Én nem a cipőjét irigylem, hanem a tehetős mivoltát. Ő néhánnyal magasabb társadalmi szintbe született bele, amiről ő nem tehet és emiatt előnye van. Ezt irígylem.

Nekem elég az Adidad és a Decathlon cipő. Az meg nem kerül ennyibe.

2017. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a cipoi nem okoznanak irigyseget.

Ha már valamit irigyelnek az az, hogy valószínűleg járnak sokat kulfoldre nyaralni, nincsenek anyagi problémáik, bármikor elmehet egy moziba, étterembe, biztosítva van a jövője legalább olyan szinten, hogy nem csupasz fenekkel kezdi majd a felkottort.

Mindez csupán feltelezes. Gondolom ha fel milliós cipokollekcioja van, az nem az utolsó fillerjeikbol van és van ott még pénz.

2018. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy jó helyen és jó áron tud cipőhöz jutni.


Nekem is van Adidas cipőm ami boltban 65 000 és outletben 3 250-ért, 95%os engedménnyel tudtam megvenni.

2018. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!