Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen lenne manapság egy...

Ilyen lenne manapság egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Mindig le vagyok döbbenve, amikor látom, milyen szép arcú, jó alakú, szép hajú, ápolt, csinos, ízlésesen felöltözött lányokra írják, hogy "de hát ez lenne az átlag".

Ha valóban ez az átlag:

[link]

[link]

[link]


Akkor én megyek, és elásom magam.



A másik kedvencem a "Palvin Barbi olyan átlagos, semmi extra"

Nem tudom, hogy milyen az átlag Magyarországon, ritkán járok arrafelé (külföldön születtem, sok helyen megfordultam azóta), de ha ilyen lányokkal van teli (sőt, idézem "bármely szórakozóhely sokkal jobbakkal van teli"), akkor jobb, ha nem is megyek oda, mert tényleg elszáll az önbizalmam:

[link]

[link]


Én mindigis átlagosnak tartottam magam, ápolt vagyok, de vannak hibáim, és nem hatok mindig tökéletesnek. Elnézve az itt átlagosnak linkelt lányokat, elhúztak mellettem rendesen...


2017. nov. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%
Ezek átlagon felüliek, jócskán. Biztos vagyok benne, hogy vonzó, szép nő vagy. 😊 Ha szeretnéd, kép után is megerősítelek ebben. 😉
2017. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Átlagosnál lényegesen jobbak amiket mutattál, de Budapest tele van hasonlókkal.
2017. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Vagy csak neked kevés az önbizalmad.

Ezek nem átlagos lányok, hanem szép lányok gyönyörűvé sminkelve és photoshoppolva. Csakhogy egy átlagos lány is simán lehet szép és vonzó, ez nem egy pejoratív jelző.

2017. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

1. Mi lenne, ha nem a gyk-t vennéd alapul!

2. Kinek mi a szép? Ízlések és pofonok. Mindenkinek más tetszik.

3. Mi lenne, ha csak saját magaddal lennél elfoglalva és nem azzal, hogy x és y-nak milyen csajok jönnek be?

4. Egyébként ha már átlagról beszélünk, kedves kérdező, Mo-n az egyik legelhízottabb országok egyike, ergó, egyre több az elhízott, súlyfelesleggel rendelkező egyén. Na, ez az átlag, ha már kukacoskodni akarsz!

2017. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Egyetemen kb 90% ez a szinvonal, mondom ezt nokent ugy, hogy nincs onbizalomhianyom. Gimiben azert rosszabb volt az arany, de 60% ott se volt ennel csunyabb velemenyem szerint. Ezekben a lanyokban semmi extra nincs. A nok tobbsege, ha foglalkozik magaval, akkor siman hozza ezt a szintet. Kulonleges szepsegek azok itt is ritkak nagyon. Mondjuk nem tudom hol elsz, de pl Ausztriaban en is csak lesek, hogy milyen ronda minden no, alakjuk sincs, arcuk is ferfias, csunya. Ha esetleg latsz egy szep not, az tuti, hogy lengyel vagy magyar.
2017. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szubjektív vélemények, nyuszi.

Egyébként meg ne foglalkozz a külsőségekkel, probléma megoldva.

2017. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Azért a profi fotókon sminkes, fotos, grafikus és egyéb emberek dolgoznak. Szóval azokat ne vedd alapul. És a millió effektel feltuningolt fotókat sem.


[link]

2017. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem azert irhatjak atlagnak az ilyen lanyokat, mert semmi extra nincs bennuk, alapozo , kontur es plasztika altlal lettek egyformak, ezert nem lehet oket kb megkulonboztetni se, mert tok egyformak , futoszalagon gyartottak, semmi egyedi nincs bennuk, hiaba szepek arcra, ugyan ilyen tucatok rohangalnak az utcan.

Pedig tenyleg szepek arcra, a hulye is latja. De ha egymas melle kene allitani 20 ilyen insta modellt es egyesevel vegig kellene nezdned az arcukat, az 5. utan mar az elsoere se emlekeznel, mert semmi egyedi nincs bennuk, semmi ami megfog, amire azt mondanad, na ez mar igen.


A kulonleges lanynak nem feltetlen kell szepseg kiralynonek lennie, ettol kulonleges. Nezd meg manapsag a modelleket, nezz fel a Zara oldalara, a noi ruhak kategorian belul. Egyik lany se hasonlit az alaltalad belinkeltekre , megis szepek. Sokkal egyedibbek, kulonlegesebbek, akiknek lehet, hogy 1ora mulva is emlekeznel az arcara akkor is, ha nem akarnal. :)

Ellentetben ezekkel a Palvin utanzatokkal..

2017. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nna, megnézném, #5 milyen egyetemre jár, és kiket látott Ausztriában, mert a vidéki egyetemen, ahova én járok, nem 90%-ban ilyeneket látni (az egyetlen gyönyörű, csinos, stílusos csoporttársam külföldi, rajta kívül még ketten vannak, akik egész jól néznek ki, és vagyunk vagy 15-en).

Ausztria pedig tele volt gyönyörű, extrajól öltözött nőkkel, ráadásul az 50-esek nagy része is 30-nak nézett ki. Égett is az ocsmány pofám, amikor ott kimentem az utcára.

2017. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arra mondjàk,hogy átlagos arc,akinek szimmetrikus ,a legtöbb embernek tetsző naaagy átlagos arányhoz közelítő arca van.Konkrétabban:nagy cicaszem,telt ajkak,pici orr,közepes fül,illetve a szem—homlok,szem-orr,orr-áll távolságok megközelítőleg egyformàk.Az ilyen nők a tipikus szèpségek,könnyen modellkednek,mert az ilyen átlagos és mindenkinek tetsző arccal jól el lehet adni tömegtermékeket.Engem is zavar hogy szabálytalanabb arcom van ennél.Illetve zavart,mert egy ideje elkezdtem figyelni olyan nőket akiken valami nem tökéletes és még is gyönyörűek. Pl. Ő egy gyönyörű nagy orrú nő [link] nem olyan tucatfejű modell még us van valami bája. Vagy: [link] ez a nagy fülű modell,de ugyan így làtni érdekes karaktereket az utcán is.Amúgy alkalmilag voltam már modell és tanusíthatom,hogy kimázolják az ember képét teljesen homogén hibátlanra,és órákik photosoppolnak mondjuk 300képből 12db tökéletes lesz.
2017. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!