Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudja egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja egy lány, hogy szép vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Mi alapján lehet megállapítani?

Hiszen manapság már plasztikával gyönyörű nőket tudnak „alkotni”, mint pl:

[link]

Hozzá képest a nők 99%-a valóban csak átlagos.


Attól, ha egyszerre van jó alakja, és szép arca? Vagy ha nincs feltűnő szépséghibája? (akné, durván faragott vonások, hatalmas orr, csíkszáj, nagy mértékű túlsúly)

Vagy mitől?


2017. aug. 3. 12:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Vagy pl ő mondjuk szép? Vagy átlagos?

[link]

2017. aug. 3. 12:21
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Az instagram lanynal szebbnek tartom magamat. A szoke szep lenne, de van valami ostobasag a szemeben.
2017. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha nincs abszolut szepseg? A lany az instagramon nekem pl egyaltalan nem tetszik, olyan mint egy eletre kelt muanyag model a ruhaboltok kirakatabol. Nem lehet szep, atlagos vagy akarmilyen mindenkinek. Vannak akik szepnek latnak vannak akik nem.
2017. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki TÉGED szeret, annak szép leszel. Ne agyalj ezen, mert ezt így nem lehet tudni. A szépség szubjektív. Nekem bátyám mindig, egész tinikoromba mondta, hogy milyen ronda vagyok. El is hittem.Pedig minden suliban voltak udvarlóim, ha akartam barátom, (nem nagyon érdekeltek a fiúk egy ideig ennek ellenére). Aztán főiskolás koromban én hülye, mivel a bátyám elültette bennem, hogy ronda vagyok, a fiúk randimeghívásait, közeledéseit puszta baráti dolognak gondoltam. És olyan dolgokat csesztem el, hogy az hihetetlen.. Csak mert nem gondoltam, hogy szépnek látnak engem, mert az ilyen buliban felszedlek fiúknál tudtam, hogy az úgysem számít, hogy átlagos vagy vagy szép. Aztán már régóta tartós kapcsolatban élek, és jönnek néha még így is, és e miatt, és néhány mostani barátnőm miatt esik le, hogy te jó ég, hát nem lehettem én ronda, ha ez is, meg az is, meg ez meddig járt utánam..


Szóval ezen ne agyaljál, a mai világ célja pont ez, hogy ezzel foglald el magad, de ha harmónia van belül, és szépnek látod magad, az kiárad, és ez lesz a lényeg. Ez nem duma, tényleg így van.

2017. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

A szépség nem más mint az agyban egy kémiai folyamat.

Amiket eddig linkeltél, számomra csúnyák, bottal nem piszkálnám meg egyiket sem!

2017. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy en csaj vagyok de szerintem sokkal szebb a szőke, előbb érnék hozza ha pasi lennék az tuti..persze a faszik előbb veszik észre a plasztikkiralynot:D

Szerintem az szép aki smink nelkul is az, zsíros hajjal, reggel karikás szemmel:D

En megmondom őszintén sminkkel elég jol nezek ki de anélkül hat...annyira mar nem:) max ha belovom a hajam.

most nemrég neztem ilyen sminkes videókat elképesztő hogy néz ki egy ketto előtte es utana :)) egy kis smink jo haj jo ruha es bárki lehet tuti csaj!

2017. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de én biztos nem tartanék szépnek egy ilyen plasztik instagramp*csát. Max szexre kéne az ilyen. Süt róla, hogy anyagias, felszínes, egy hosszútávú kapcsolathoz pedig nem ilyen adottságok kellenek.


Amúgy a visszajelzések alapján tudja magáról egy nő, hogy szép, csúnya vagy átlagos. Ha sokszor kezdeményeznek nála jó pasik(értsd jóképű, sikeres fickók), és a tükörben is úgy látja, hogy hm, egész szép lány lehetek, akkor az is. Viszont, ha gyakran kap visszautasítást vagy mindig csak csúnya pasik találják be, akkor annyira nem lehet nagy szám.

2017. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnik kicsit férfiasnak az első?

Az arca.. fúj!

2017. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a képeit ennek a plasztikribinek es van egy olyan videója amin le pisili a tigris es kinyitja a száját kicsit hirtelen azt hitte ondot kap:Ddddd látszik hogy egy budos ribnc..
2017. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akiket belinkeltél is tök átlagos arccal rendelkeznek. Fura egy ízlésed van, ha a barnára azt írod, hogy hozzá képest a nők 99%-a átlagos vagy nem tudom hol élsz, egy eldugott tanyán. de ok, ízlések és pofonok. :) Sőt a barna, hát smink nélkül inkább nem szép arcú kategória már. A kutya nem fordulna meg utána átlagos ruhában, smink nélkül. Sminkkel fel vannak javítva, meg a kép beállítás jó,a ruhák. Testet alap esetben lehet edzni, arra ott a lehetőség mindenkinek, igaz itt plasztikai sebész is dolgozott.
2017. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!