Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így is lehetek szép?

Így is lehetek szép?

Figyelt kérdés
Vékony derekam van, a csípőm szélesebb, a hasam viszonylag lapos, de minimális zsír van rajta (nem kockás). A combom vastagnak mondható, de semmi narancsbőr vagy ilyesmi, nagyon izmos. Viszont a csípőm és a combom közötti résznél van egy mélyedés, nem egyenletesen kerekedik, hanem a csípőm után be, és a combom megint kijjebb jön. Így is elfogadható vagyok? Mit tehetek azért hogy az eltűnjön onnan?

2017. nov. 22. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiúk nektek tetszene egy ilyen nő?
2017. nov. 22. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány centi magas vagy, és milyen vastag a derekad és a combod?
2017. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép lehet.
2017. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egy kifejezetten szép, formás lány lehetsz ! ;)
2017. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Sok nőnek ilyen a testfelépítése...és akkor mi van? Ha hiányozna valamelyik testrészed akkor azt mondanám, hogy probléma. De így....a fiúk nem karosszérialakatosok és te sem tuning merci vagy hanem egészséges nő. Peace!
2017. nov. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a normális. Mindenkinek van ott egy mélyedés. Még nekem is
2018. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!