Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a nagy orrom...

Hogyan kezeljem a nagy orrom lelkileg?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig ha a tükörbe néztem, fel sem tűnt. Egyszer egy gyerek leszólt ezzel kapcsolatban, és eléggé meglepődtem, sőt, nevettem,meg visszaszóltam, de amikor újra tükörbe néztem, és rájöttem, tényleg nem valami előnyös az orrom, elkeseredtem. Először is olyan vastag meg szèles, hogy az már nem állapot, ráadásul még görbe is , ami nagyon zavar, de az alakjával sem vagyok megelégedve.Ráadásul kicsi barna szemem van, ami méginkább kihangsúlyozza a gigantikus méretű orromat. Más még nem jegyezte meg, de engem nagyon zavar, és emiatt nem szívesen nézek tükörbe. Először magamnak akarok megfelelni, de ez a legnehezebb. Ki jár vagy járt hasonló cipőben ès ha már sikerült elfogadni, aķkor hogy jött össze? ( képet nem küldök, senki ne kérjen rá) 12/L

2017. nov. 22. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Gondolj arra, hogy a világon valahol él egy kisgyerek*, aki bármit megadna azért, hogy olyan orra legyen, mint neked.



*karvalyfióka

2017. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a karvaly legalább cuki. 😂Érdekes válasz, köszi. 😄Még valaki esetleg?
2017. nov. 22. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Változik még az arcod.

De figyelj: 12 évesen én bűnronda voltam, mások is mondták, utáltam magam. És igen, nekem is az orrom volt a legnagyobb problémám, bár erre külön senki nem szólt be, nagyon széles. Most 17 vagyok, és elégedett vagyok magammal, szépnek látom magam. A régi osztálytársaim, akik anno lecsúnyáztak, csak annyit mondtak, hogy nem gondolták, hogy ilyen szép leszek. Sőt, az egyik fiú, aki a legnagyobb hangadó volt, még randira is hívott. Az orrommmal még mindig nem vagyok kibékülve, de enélkül el se tudom képzelni magam. Gondoltam rá régebben, hogy megplasztikáztatom, de annyira más lenne az arcom, hogy már azt se tudnám ki néz rám a tükörből.

Szóval nyugi, változni fogsz még, és ne egy kis hülyegyerek beszólása miatt ne legyen már önbizalmad. Lehet, hogy a saját orrával van baja.

2017. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítettél. 😄😘
2017. nov. 23. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép számít, ne is foglalkozz vele. A legszebb sztárokban is lehet hibákat találni, ez természetes. Nekem is nagy és görbe orrom van, sőt más is mondta már, de mégis sokan tartanak szépnek, szóval egy testrészed nem határozza meg a megjelenésed.

Valakinek nagy füle van, vékony ajka stb, nekünk az orrunk nem tökéletes, el kell fogadni :) Inkább keress olyan dolgokat, amiket szeretsz magadon. 😊

2017. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Nekem nagy a fülem. És...? Megvan mindkettő és még működnek is. Hol itt a probléma? Arról nem is beszélve, hogy még rengeteget fog változni az arcod. Ahogy drága nagyim mondta : A vannal nincs gond ha nics az a baj.
2017. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!😄😊
2017. nov. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!