Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 52 kilóval tényleg kövér lennék?

52 kilóval tényleg kövér lennék?

Figyelt kérdés
168 centi vagyok, teszem hozzá. Eddig nagyon sovány voltam 49 kiló körül mozogtam, most szeptember óta sikerült magam feltornázni 52 kilóra. Vékony vagyok most már, nem sovány. Szerintem teljesen arányos a testfelépítésem, végre van combom, fenekem, a vádlim is megerősödött. Erre megkapom a barátomtól, hogy híztam, és majd adjam le, figyeljek oda az étkezésre. Mondja ezt úgy, hogy én soha nem szólta meg az ő testalkatát, pedig a farkát már csak tükörben látja olyan nagy a hasa. Rendesen felbosszantott. Olyan, mintha azt akarná elérni, hogy ne legyen önbizalmam. :/
2017. nov. 28. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki a p.csába
2017. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A súlyod a normális alsó határán van. A barátod dobd ki, ahogy az első válaszoló javasolta.
2017. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Dobd a francba, jobbat érdemelsz. Ő meg már így is sokkal jobbat kapott, mint amit érdemelt volna.
2017. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
5%

Nyilván jobban tudja, Ő lát kívülről.

Egyél kevesebbet, mozogj többet.

2017. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hova egyek kevesebbet 52 kilóval? Hagyjál már...
2017. nov. 28. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

4es tuti pasi vagy,csak azok ilyen idióták.

Szerintem egyáltalán nem vagy az.

Lehet még ez is kevésnek számít (ezzel nem arra célzok h hízni kéne,és ezt mondom úgy h 165 cm és 50 kg vagyok:D)

Szerintem dobd ki a p***ába,mert egy balf@@z.

Már elnézést.

2017. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. En kövér vagyok egyébként tényleg. De ha annyi kg lennek, mint te lehet el se mozdulnek a tukor elol. Szerintem nem kövérség a te sulyod, hagyd el a "pasid" mielobb. A ferfiak szerint a normális ha 160/40 vagy az max a husika kategória. ....
2017. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!