Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóval lennék egészséges...

Hány kilóval lennék egészséges és normál alakú?

Figyelt kérdés

35 kilót fogytam de nagyon kövérnek látom magam a tükörben. Most vagyok 168 cm 62-63 kg. 98 kiló voltam kicsivel több mint 1 éve. Ha ez segít akkor a derék méretem 72 de az a gond hogy már érzem a bordáimat pedig nagyon szeretnék még onnan fogyni. A testzsírom a normál tartományban van de még mindig azt mondogatom magamnak hogy szétfolyok. Hány kilóra kéne lefogynom hogy normálisnak nézzek ki és egészségesnek? A környezetemben folyton mondogatják hogy már vékony vagyok meg már jól nézek ki de nem tudok hinni nekik...(képet nem küldök ne haragudjatok)


15/L



2015. szept. 12. 16:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Valószínű még a bőröd meg van ereszkedve, mert viszonylag hirtelen fogytál, és amiatt tűnik úgy. Kell neki idő, míg kifeszül. Jól tetted, hogy ilyen fiatalon fogytál le, mert idős(ebb) korban a bőr már nem regenerálódik egy ilyen után.

Én a helyedben keresnék olyan sportot, amit szeretsz csinálni, és csinálod hosszútávon rendszeresen. Összekötöd a kellemest a hasznossal.

2015. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Gratulalok, nagyon szep teljesitmeny ennyit fogyni, buszke lehetsz magadra :D

Nem a kilok szamitanak, de gondolom, nem segitek ezzel sokat...olyan 6-7 kilo meg nem art .... szerintem de aztan ugyis eszreveszed, hogy mar eleg!

2015. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Pontosan. Megnyúlt és elég durván. Végig aerobicoztam és lovagoltam de valahogyan csak nem akart feszesedni.
2015. szept. 12. 16:55
 4/32 A kérdező kommentje:
58 kiló leszeretnék lenni de már depresszióm, pánikbetegségem van, és kezdődő anorexiám. Gyógyszereket szedek és pszichiáterhez járok. Nem tudom ez mennyire befolyásolja a gondolkodásomat.
2015. szept. 12. 16:57
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem fog hip-hopp feszesedni, az hónapok, talán évek kérdése is, de fog.
2015. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt értsd meg, hogy már most egészséges és normál alakú vagy, így. Ne ezzel, foglalkozz hogy hogy nézel ki. Jól fogsz kinézni, ha rendszeresen sportolsz, szépen lassan, egyre jobban. Foglald el mással a gondolataidat, tanulással, sorozatokkal, olvasással, számítógépes játékokkal, barátokkal.
2015. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Az a baj hogy bármennyire is foglalom el magam mindig rákattan az agyam a súlyra, fogyásra...Én türelmes leszek de nem akarok 30 évesen is lötyögő, csíkos hassal álldogálni a tükör előtt, de mindenesetre folytatom a sportomat.
2015. szept. 12. 17:44
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, vissza fog feszesedni 1 éven belül biztos. Ebben a korban lehet hogy hamarabb. Ha nem dohányzol, az segít.
2015. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Dehogy is, soha nem dohányoztam és nem is akarok. :D Hát, nagyon remélem mert így nagyon nem jó....:(
2015. szept. 12. 18:05
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Már #1 is megírta, hogy kissé lóg a bőröd. Várhatóan feszesedni fog, de most már ne a fogyásra koncentrálj, hanem a súlytartásra. A könnyen mobilizálható zsírraktárakból csökkent elsősorban a zsír és legalább 1-2 év kell, hogy a terád jellemző "normál" zsíreloszlás alakuljon ki. Ezalatt kialakíthatod azt az étrendet és mozgásrendet, ami harmonikusan be tudsz illeszteni az életmódodba. Ne akarj csontkollekció lenni, mert az feltehetően nem felel meg az alkatodnak, viszont találj ki sokféle hasznos elfoglaltságot, hogy ne az alakoddal kapcsolatos tévképzetek uralják el az elmédet.
2015. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!