Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 156 cm-rel és 46...

Szerintetek 156 cm-rel és 46 kilóval mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ötven kilót minimum.
2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért jó ez minden 2. tinilánynak....
2016. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2016. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Jó lesz ha elkezdodik a suli es nem itt nyavog majd az osszes kislany. Ertsetek mad meg ti kamaszlanyok, hogy a ferfiaknak egyszeruen NEM KELLENEK A CSONTVAZAK, hanem olyan nore vagynak akin 1.van mit fogni 2.latszik hogy foglalkozik magaval 3.nem sirja el magat egy tanyer eteltol...legyen mar eszetek konyorgom.



29/F

2016. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Sportolj ha nem vagy elég feszes.
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Semennyit! Én 153 cm,és 52 kg vagyok,mégis csinos alakom van,és senki nem mondta eddig h van rajtam felesleg(ha csak én nem mondom magamra).Kezd el edzeni,tornázni és hagyj fel a fogyással,mert nem tesz jót higgy nekem:) Hajrá!
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
híznod kellene és nm fogyni.
2016. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehogy fogyj bszki... Tiszta hülyék vagytok. Meg attól hogy fogysz NEM LESZ jó tested...

Csinálj alakformázást a nem tetsző helyeken (pl pár embernek log a kis pocija - edzés ember!)

Elárulom azt is hogy nem mindegy 1kg izom VS 1kg zsír, súlyra ugyanannyi, de térfogatra a zsír jóval többnek látszik.

Az alakformáló edzés több pontból is jobb: Mozogsz, jobb közérzet, feszesebb test, nem fog lógni...

Elmondom azt is, hogy a pasik szeretik ha van mit fogni (nem kövér nőre gondoltam - hanem egy karcsú de idomosra). Ha mell ha seggről van szó a pasik szeretik. Sok haverom is mondta nekem : Jó hogy te nem fogyózol csont bőrre, mint az átlag csaj." ; pasim is szereti az idomjaim, de megmondta ha pl lapos has helyett bödön vagy hurka lógna nem lennék számára túl vonzó. (az ismerkedés elején felse tűnt neki pár dolog s haverja csaja jegyezte meg: Nagy van neki, nem deszka. S később, amikor rendesen összejöttünk rájuk van cuppanva azóta >< - nagyobb mint egy tenyér, kényelmesen elfér.)


Ne feledd hiába a kevesebb súly attól szép alkat nem lesz. Ha meg izmosabb lennél akkor a több kiló felse tűnne csak ha ráfeszítesz.

Nem kell izompacsirtának lenni, a lényeg az hogy a súly nem minden.


160cm magas 55kg vagyok (általános 6-as korom óta ><), 23 éves vagyok jelenleg.


Suliban orvosi vizsgálat után szoktatok kapni egy papírt s van rajta olyan, hogy BMI - ez testtömegindexet jelent, ami az hogy az adott magasságodhoz megfelel-e a súlyod. Less rá neten ki tudod számolni s vannak oldalak ahol beírod az adatot, kiszámolja s leírja milyen súlycsoportba tartozol.

Aztán hajrá az alakformálással!

2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2016. aug. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!