Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen véleménnyel...

Lányok, milyen véleménnyel lennétek egy ilyen hajú srácról?

Figyelt kérdés

Tehát 21/f, 2éve szinte(később kifejtem miért nem ugyan olyan)olyan hajam van, mint most Jared Leto-nak a suicide squadban(na persze nem festetem)

mi a véleményetek erről a hétköznapi életben?

szerintem jól áll, nem pávásan hordom, össze van nyírva oldalt is, és matt hajwaxszal(uhh,bocsi ha elírtam,nem szép szó:)) formázom illetve szárítom minden reggel be, 10 perc, nap közben pedig csak a kezemmel hátrasimítom vagy valami hasonló mozdulattal hátraviszem ha elmozdul és ennyi.

mint mondtam, szokták mondani hogy jóképű vagyok, jól is áll a hajam szerintem,de hallottam már olyat(valamiért hogy is mondjam...alsóbb kategóriájú lányoktól egyébként)

hogy "ecset" meg hasonlók, és hogy ugyan olyan vagyok mint a többi srác(kinézetre,hajról beszélünk). a jól kinéző lányoknak általában bejön ahogy észrevettem, de nem tudom, megérintett ez az "ecset":D

egyszerűen nem tudom felfogni, több száz év óta vágatják így hajukat az emberek hogy felül hosszabb valamennyivel, (és nem a mai tini pávák illuminátus hajháromszög állítására gondolok itt!) van olyan katonai frizura is ami pár milis oldalt,felül pedig szintén rövid csak picikét hosszabb, most akkor az is "ecset"? nem teljesen értm ezt, kérlek írjátok le mit gondoltok erről, illetve Leto hajáról, ha már itt tartunk, kíváncsi vagyok itt kik lehetnek többségben:) köszönöm hogy elolvastad!


2017. dec. 9. 14:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
Hajaddal foglalkozó, pökhendi kis buz1 vagy. Ennyibe összefoglalnám. Attól ecset, hogy túl hosszú fent. Még az se lenne baj, de ez olyan elterjedt, hogy sugárzik belőle a 0 egyéniség és birka szellem.
2017. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem tetszik ez a frizura, mindfele verzioban. Akkor ha folul csak par mm-rel hosszabb, akkor is , ha 20 centivel. Divatos. Foglalkozni nyilvan kell vele, kulonben madarfeszek.

A tobbiek hozza allasa pedig szanalmas. Ennyi erovel a lanyok se hordjanak nadragot, mert az fius?🤦

Szemey szerint az egy hosszra lenyirt hajaktol vagyok rosszul. Rossz ranezni azokra a gombostu fejekre ..

2017. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Örülnél te annak,ha egy "alsóbb kategóriájú lány" végre elvenné a szüzességed..

Lehet,hogy a hajad nem kimondottan ecset,de pontosan ugyanaz a kategória,mert nagyon erőltetett,pöccre be van lőve,stb.

Nem mellesleg férfiatlan.

2017. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha abbahagyod a hajad nyalogatását, és normális emberként viselkedsz, lehetsz vonzó.

Az a pasi, aki örökké a külsejével van elfoglalva, tökmindegy mennyire jó pasi, vagy hogy áll a frizurája, irritáló.

Alsóbb kategóriájú lányok..... hagyjuk is!

2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lool. Szerintem házosodj össze saját magaddal.
2017. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tetszik. A barátomnak is ilyen a haja. Azok akik most azt írják hogy nem tetszik nekik,meg így csúnya, úgy csúnya azok is megnézik az ilyen hajú fiúkat az utcán hidd el. Az tényleg nem jó, ha túl hosszú felül. De szerintem ha igényesen meg van csinálva, akkor nagyon jól tud kinézni az ilyen haj.
2017. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat. egyébként igen, tényleg létezik ilyen,vannak alsóbb kategóriájú fiúk és lányok is, na most ezt képzeljétek el :o te jó ég!

de ti is tisztában vagytok ezzel, sőt,mondok valamit, be is lőttétek magatokat valahova, pár kommentből kiindulva erősen az alsó tartományban mozog ez az érték,mérget veszek rá,ha már ennyire megérintett hogy leírtam:)

megkeseredett emberekre vall ez a hozzáállás fiúk-lányok, ne mássz fel, ránts le mást, lehetőleg minél közelebb magadhoz.

dolgozom, egyetemre járok, 1,5 év és gépészmérnöki diplomám lesz, szüleimtől külön élek,barátaim is vannak. ti mit tudtok/tudtatok felmutatni ennyi idősen? kell ennél több? van akinek biztosan, nekem ennyi tökéletesen elég a boldogságomhoz, az, hogy van egy-egy bizony alsó kategóriás megszomorodott csitri akinek ez,vagy a külsőm szemet szúr,hát...egészségére:)

még talán be is tudjátok beszélni magatoknak hogy úgy vagytok jók ahogy, ne tegyetek semmit a javulásért,fogadjatok el mindent. menjetek és nézzetek egy kis szabó pétert,valami jó kis "sorit",közben csokizabálás ,aztán gyertek vissza gyk-ra névtelenül fikázni:Dd

egyébként lányok.(fiúk is,csak nem fogom mindkét nemre levetíteni, ügyes-okos vagy,átforgatod) volt már olyan hogy ránéztél egy fiúra és NAGYON nem tetszett? ránéztél, és az jutott eszedbe, hogy soha nem tudnál vele együtt lenni mert nem vonzódsz hozzá, nagyon nem.

utasítottál már el külső alapján fiút,mert nem jött be?

na látod. ez nem azért volt, mert alsóbb kategóriásnak tartottad a fejedben élő szőke herceg képéhez,és magadhoz képest? ó,dehogynem.:) tudom,fáj meg minden, de nem egyenlő lapokkal indulunk ezen téren sem,ezt hadd ne kelljen már bizonygatnom a gyengébb értelmi színvonallal rendelkezőknek se.

egyébként rendben. tegyük fel hogy szűz vagyok,igazából lehet így is van, nem fogjátok megtudni úgy sem. most akkor kevesebb lettem? mert büszke vagyok arra amit elértem? mert nem tartom magam okádéknak és szürkének mint az összes már ember?(az eltörpülő ezredekben mérhető sallangot levettem innen engedélyetekkel) és ha csúnyának tartanám magam? akkor több lennék a szemetekben vajon?

érdekes, egyszer leülnék beszélgetni pár ilyen emberrel,minden esetre tényleg elgondolkodtató:)

még egyszer köszönöm a normális válaszokat,szép napot nektek!:)

2017. dec. 9. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Szoktam vásárolni régi fotókat, 1900-1950-es évek, kb. akkoriban is volt hasonló frizura, szóval én sem értem ezt az ecsetezést.

Barátomnak hasonló, de hosszabb haja van, tépett, amikor hazautazik a falujába, mindig kiborul a rokonság, hajtogatják jaj vágassa már le, mint a többi "rendes" férfi, tudod ilyen nullásgéppel, szerintük egy férfi csak kopasz lehet vagy ilyen pár centis hajú...Van ilyen, ez kb. ugyanaz a mentalitás, hogy a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél.

Csak azt nem értem, miért kell alsóbb kategóriázni, nyilván vannak olyan emberek, akik nem foglalkoznak a külsejükkel, de lehet emellett mondjuk kiváló jogász az illető.

2017. dec. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Kit érdekelt hogy gépészmérnökire jársz vagy hogy nem a szüleiddel laksz? A kérdés szempontjából lényegtelen.

A hajad tucat, gondolom a ruháid is azok. 10 perc hajra ember :D meg simogatod... nem valami férfias.

Nem vagyok sem féltékeny, sem irigy. Mire legyek? A nem létező diplomádra? Vagy hogy nem otthon laksz? De nagy gengszter vagy te istenem :D

Most ha leírom hogy izmos és jóképű vagyok, van egy autóm, van barátnőm évek óta, ebben a tanévben végzek közlekedésmérnökként attól menőbb leszek? Ugye hogy nem.

A pozitív komment jöhet, de aki negatívat ír az irigy, ronda stb...

Tipikus nagyképű fiatal vagy semmi több.

Alsóbb kategóriás lányok... adok egy ásót..

2017. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak annyi a gáz veled, hogy nagyon durván el vagy szállva magadtól. Hogy tudja valaki csak a haját ennyire imádni?

Nincs bajom a hajstílussal, a barátomnak is ilyesmi, de ha 10 percet szárítgatná reggel, állandóan a haját simogatná és a tükörképével flörtölgetne, az kiverné a biztosítékot.

Nyugi, egyébként vannak olyan emberek, akikhez képest te is alsóbb kategória vagy.

Ha 14 éves lennél, elnézhető lenne a kérdés, de hogy egy egyetemista így gondolkodjon...

2017. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!