Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után lehet kisebb a mell, mint előtte?

Figyelt kérdés
Abba kellett hagynom a gyógyszert, mielőtt elkezdtem szedni, B kosaras volt a mellem, a gyógyszer hatására megnőtt C kosárra, viszont amióta abbahagytam, kisebb mint előtte, már csak A kosaras :/ Lehetséges, hogy a gyógyszer hatására olyan hormonváltozáson mentem keresztül, hogy ezt eredményezte?
2017. dec. 17. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel hormontartalmú készítmény, sőt kb. tömény hormon, így igen valószínű, hogy hormonváltozáson mentél keresztül, amíg szedted. Ez a funkciója.
2017. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nyílvánvaló, hogy amikor szedtem a gyógyszert, akkor a hormonháztartásom megváltozott. Nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy amikor abbahagytam, akkor oké, hogy visszamegy olyanra a melle, mint amilyen előtte volt, de hogy kisebb lesz az eredetinél, az normális, lehet a gyógyszer abbahagyása miatt?
2017. dec. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!