Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorodok magamtól, hogy...

Undorodok magamtól, hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Sehogy se szeretem magam, mindenhogy csúnya vagyok.Smink nélkül is sminkel is.80kiló vagyok (170centi kb) szóval elég dagadt is.Próbálok lefogyni régóta de nem megy.Az arcom meg egyszerűen csak undorító

Mit kéne csináljak?Minden lány olyan szép vékony jól áll nekik minden ruha


2017. dec. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen szubjektiv. Rengeteg lany van aki rondanak es kovernek tartja magat mikor egyik sem. Az igenyesseg, kulturaltsag kozvetlenseg amivel lehet tetszeni masnak.
2017. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A negativitás sokkal taszítóbb tulajdonság, inkább kerülni fognak emiatt, mint hogy van rajtad pár kiló felesleg.

Próbáld elfogadni és szeretni magad. Amíg ez nem megy, addig ne várd el, hogy más szeressen.

Neked kell szeretni magad.

Ki kell hozni magadból a legjobbat.

Sportolj, étkezz egészségesen, találd meg azt a sminket ami jól áll stb.

2017. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban próbálj meg egészségesen étkezni, sportolni, vannak diéták is, hogyha fogyni szeretnél.

Smink nem áll jól.. Olyan nincs! Rengeteget ki lehet hozni a nőkből sminkkel, ellenben szerintem a természetes alapsminknél többre nincs szükség a mindennapokban (magánvélemény).

És haj! Igen, sokat jelent, egy szép frizura kiemeli az arcod:)

De a legeslegfontosabb az ápoltság:) aki ad magára, nem lehet "ronda". Továbbá a te testalkatodhoz is meg lehet találni a megfelelő, és legelőnyösebb öltözködési stílust:)

Ne ásdd el magad, hogy csúnya vagyok, és senki se szeret stb.

A legfontosabb akkor is a kisugárzás.

Semmivel sem vagy kevesebb, mint mások, ne érezdd úgy, hogy "mindeki olyan vékony", te meg más vagy.. Nem! Te ugyaolyan értékes ember vagy, mint bárki más:) <3

2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz az önsajnáltatás. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Amin változtathatsz, azt nagyon akarnod kell, de vannak dolgok, amik egyszerűen hozzád tartoznak, te ilyen vagy.

Az önbizalom rendkívül fontos, hiszen pl egy társaságban sem a zárkózott lányhoz mennek dumálni.

Ha nő az önbizalmad (nem kell átesni a ló túloldalára), másokat sem látsz majd ezerszer szebbnek magadnál. De tényleg. Ezt csak bebeszéled magadnak, mert el vagy szomorodva. Senki nem tökéletes. Ha pl vkinek bomba alakja van (természetesen), akkor ott a belső tulajdonságaival lehet gubanc.

Hidd el, az intelligens pasiknak nem a plázacica alkatú nők kellenek, hanem ők a személyiség alapján választanak. Mert nem az a lényeg, hogy vkivel meg tudjon jelenni az emner, hanem, hogy tényleg szeresse

2017. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
És? Mivan akkor, ha "dagadt vagy" ? Hmm? Szerintem semmi. Nekem a barátnőm is duci. És nem, nem "minden lány olyan szép, vékony jól áll nekik minden ruha." Tévedésbe vagy. :D
2017. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!