Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?!

Segítségre lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék köldök-piercinget csak szeretnek jo illetve rossz tapasztalatokat is kapni mert nem tudom h mire készüljek pl:zavaró lesz- e vagy h mennyire fog fájni, kb mennyibe kerülhet

2017. dec. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tapasztalat, inkabb velemeny, nagyon szexi tud lenni 21/F
2017. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyt is😊
2017. dec. 20. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fáj túlzottan, de nekem őrültmagas a fájdalomküszöböm, úgyhogy ne higyj nekem teljes mértékben :)

Nem tudom mennyibe kerül, magamnak szúrtam.

Mondjuk, az első két hétben fájdalmas. Le lehet mondani a szűk rucikról, kádban ázkolódásról, uszodáról, hajolgatásról. De utána még pár hónapig óvatosnak kell lenni.

Ha gyógyulási időben belekapsz, az tud fájni.

Ha vigyázol rá, ápolod akkor gyorsan meggyógyul. Utána már semmi gond nem lesz vele.

Nekem már 4 éve megvan, nagyon szeretem. Már olyan, mintha a testrészem lenne. Ha tisztítom/cserélem az ékszert, nagyon meg tud lepni, hogy nélküle milyen furi a köldököm :-)

2017. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ a fájdalomküszöböm nekem is magas magamnak itthon nem merném atszurni inkabb egy jobban hozzá értő ember csinálja meg xdd
2017. dec. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!