Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az normális, ha mindig gyönyör...

Az normális, ha mindig gyönyörűnek látom magamat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 09:28
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:

Normális. Én is annak látom magam :D

20/L

2017. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó neked :D Amúgy igen, normális
2017. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Ez attol függ, hogy mennyire tükrözi a valosagot.


Egyebkent örülök neked. Azzal azonban legy tisztaban, hogy ez egy (a legtöbb esetben mulando) adottsag. Termeszetesen büszke lehetsz arra, hogyha fegyelmezett es kitarto edzessel es kiegyensulyozott, egeszseges taplalkozassal erted el, de ezt ne dörgöld mas emberek orra ala. Sajnos sokan hajlamosak mindent es mindenki mast okolni, csak magukat nem es haragjukat arra vetitik, aki megtestesiti azt, amihez ök tul akaratgyengek voltak. Az arcformarol, szemekröl, hajrol pedig tenyleg nem (vagy csak minimalis mertekben) tehetünk.


Legy halas ezert, de tartsd magadban.


Probald csak ki:

33 eves ferfi vagyok. Edzek, szeretek egeszsegesen fözni es nagyon halas lehetek adottsagaimnak. Emellett hobbyjaim köze tartozik a motorozas (van több is) es utazas. Es olyan munkat vegzek, ami rengeteg szabadidöt biztosit szamomra es olyan eletvitelt engedhetek meg magamnak, amiröl mindig is almodtam. Annak ellenere, hogy több eve parkapcsolatban vagyok, szinte futnak utanam a nök. Függetlenül attol, hogy mennyire atgondoltan fogalmazok, mennyire van benne igazsag, ha valamelyik kevesbe szerencses baratomnak tanacsot adok, altalaban az a reakcio, hogy "Jahat, neked könnyü!" Ettöl mondanivalom igazsagtartalma csökken? Vagy joszandekom, hogy feleljek egy kerdesre? Akarcsak itt. Unalombol es segitö szandekbol szoktam ide irkalni. Föleg a "felnött parkapcsolatok" temaköreben iszonyatosan elkeseritö, hogy szinte minden tanacs, elmenybeszamolo, ami arra enged következtetni, hogy nem hiaba szakadtam meg azert, hogy felkeltsem egy lany figyelmet (nem is beszelve arrol, hogyha egy lany kezdemenyez, mert ugy tünik, ez itt istenkaromlasnak szamit) vagy meg sem probalom, inkabb itt sirankozok, akkor lepontozzak az embert.

A lepontozas csak azert izgat, mert szomoru latni, mennyi elkeseredett ember van, akiben harag es düh van a vilag irant es mindenki irant, aki nem osztozkodik gyarlosagukban. Ha ennek az energianak egy kis reszet maguk fejlödesere hasznalnak, gyökeresen valtozna az eletük. De nem teszik. A többseg nem teszi. Ezert fognak nehezen kedvelni azok, akik nem olyan gyönyörüek mint te. Föleg azok, akik kepesek is lennenek ra, de inkabb a kudarcot valasztjak. Es, ha meg hangot is adsz annak, hogy te tisztaban vagy azzal, hogy iszonyatosan vonzo vagy, akkor nagykepü vagy. Függetlenül attol, adottsag vagy/es szinte egesz eleteden at törödtel az egeszsegeddel es az ehhez kapcsolodo informaciok tanulmanyozasaval es igenyes megjeleneseddel, mig masok gyorskajat ettek, jatekkonzoloztak es önkentes szobafogsagba vonultak...

2017. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!