Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti szoktatok pipere...

Csajok! Ti szoktatok pipere dolgokat vinni a suliba?

Figyelt kérdés

Nálam mindig van fésű,hajlakk,kistükör és korrektor. Másoknál szoktam látni púdert,szájfényt,szempillaspirált.

Ti visztek magatokkal valamit? Vagy szerintek ciki ilyen dolgokat előkapni a suliban?


2010. jún. 3. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

ciki? dehogy....én akár matekóra kellős közepén is képes vagyok tükrözni :D...

nálam mindig van alapozó,szempillaspirál,kistükör,néha púder,parfüm és labello.Suliba annyira nem szoktam sminkelni,csak az alapcuccokat horcolom,ami azt hiszem a legtöbb lánynál megtalálható :)

18/L

2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dehogy ciki! :) Nekem ettől lesz otthonos a termünk. Nálunk van olyan aki hajvasalóval jár,mert mondjuk otthon nem volt rá ideje megcsinálni.Nálam mindig van púder,szempillaspirál,szemceruza,alapozó,szájfény,fésű. :)
2010. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. :D Én hajvasalóval járok suliba..főleg ebbe a rossz időbe xD Amúgy van nálam még fésű,alapozó,szemceruza,labello és szempillaspirál. :D
2010. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam van a smink készletem (szemcerka, spirál, korrektor, szájfény, labelló), hátha elkenődik valami, és ki tudjam javítani. Egy mini-dezodor is szokott nálam lenni a melegben, mosdóban gyorsan befújom magam néha. Meg egy fésű, mert rettentően kócolódik a hajam, és mivel szögegyenes, nagyon látszik rajt:P ja, meg tükröt is szoktam:) meg kézkrémet is, mert gyakran száraz a kezem. 18/L
2010. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nagyon sokan hordanak ilyeneket!

Van aki hajvasalót is és lakkot is,van aki deot meg parfümöt is hoz..

Én csak fésűt,hajgumit,korrektort,fültisztítót,spirált,ajakápolót/szájfényt,esetleg szemceruzát,illetve néha deot hordok magamnál.Ja,meg pici tégelyes níveát,mert szárad az arcom a szemöldököm fölött és suliba is be szoktam kenni:)

És persze egy kis tükör.

Amúgy meg,ha vmit otthon hagyunk,ki szoktuk segíteni egymást.Pl.:tükröt adunk a másiknak,krémet,fültisztítót...

15/L

2010. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam van puder, korrektor, szemcerka és szemöldökcsipesz... Nem vagyok piperkőc, mást nagyon nem is használok.. :D

De nem ciki. Az ciki, amikor elfolyik...

2010. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Nem ciki egyáltalán.. nálam van tükör, kézkrém, labello, kb ennyi most igy hirtelen. :) szal a legalapabbak. =)

2010. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én si szoktam hordani.általában: kézkrém, tükör, dezodor, szájfény vagy labello, szemcerka ,fésú és néha lakk. sztem ez nem piperkócség ez csupán ápoltsági alap!:)
2010. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!