Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok/csajok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/csajok többsége már nem is szereti a romantikus dolgokat? Semmi romantikát?

Figyelt kérdés

-Csak minden péntek,és szombat este diszkóba meg buliba járni!?

-Amibe úgy berúgnak,hogy menni nem tudnak!?


2011. szept. 23. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Van aki szereti, de egyikük sem értékeli.
2011. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

"-Csak minden péntek,és szombat este diszkóba meg buliba járni!?

-Amibe úgy berúgnak,hogy menni nem tudnak!?"

Jól látod a helyzetet:D Persze nyilván vannak kivételek...:)

2011. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem állom a romantikát.

Bulizni szeretek, de sosem iszom alkoholt, mivel autóval járok,és egyébként sem szeretek inni.

2011. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:01

Egyáltalán nem iszol alkoholt?

Hány éves vagy?

2011. szept. 23. 20:07
 5/13 Szesze ***** válasza:
83%
Én szeretném a romantikát, de úgy vettem észre a pasim nem, tehát én nem eröltetem a csöpögést:-??
2011. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Üdv a csodás 21. században!
2011. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. 23 éves vagyok.

Illetve nagy ritkán,ha pezsgőzés van, akkor iszok egy fél pohárral és kész.

2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de igen, en magam neveben beszelek csak a ferfiak ahogy eszreveszem nem elvezik tolteni ilyesmivel az idot, nekem hianyzik pl.
2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem még nem volt pasim de ha lesz én nem diszkóba akarok menni hanem mondjuk egy hosszú sétára a városban (híd, vár, Vörösmarty tér) majd kávézó..

rockkoncertre menni (csak ha ő is szereti)

sétálgatni

egymáshoz menni úgy hogy mondjuk lerajzol vagy képeket csinál rólam ha mondjuk jól fotóz , stb...


és ilyen különleges kapcsolatot képzelek el..ha mondjuk egyikőnk elmegy hosszú időre akkor kézzel írt levelezés..meg mondjuk verseket ír nekem...

de ugyanakkor legyen kemény férfi is, legyen határozott, magabiztos de ne beképzelt és persze NE legyen bunkó meg szemét.. tehát nem egy ilyen nyálfiúra gondolok hanem inkább egy rockerre aki szeret olvasni, zenélni/zenét hallgatni, koncertekre járni, festeni verset írni (de ez már csak extra)

tisztel, stb.

az ilyen mai cicagyerekek úgyis nagyon távol állnak tőlem

2011. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
100%

én sem iszom alkoholt csak ritkán, lánykoromban sem ittam, mert vezetni jobban szerettem, mint inni már akkor is :D


romantikát nem szeretem ugyanakkor, nem vagyok rá kicsit se vevő.


29/N

2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!