Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság...

Szerintetek nem bunkóság mikor egy kövérebb lányt megbámulnak a boltban?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm aki kb 100kg körül van, de nagyon csinos csaj, magas is, úgy néz ki mint egy plussize modell.

ha együtt bemegyünk egy boltba mint pl new yorker vagy tally weijl ahol nem kimondott nagy méretek vannak ugye, az eladók flegmán megbámulják.

ti is észrevettetek már ilyesmit?


2017. dec. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sovány vagyok, nekem ugyanúgy megjegyzik, de nem csak néha az eladók, még a tanárok is a suliban. Kezd egy kicsit idegesítő lenni.
2017. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindenkiben találnak "hibát". Nem lehetséges olyan közegben lenni, ahol valaki akár kis mértékben sem lenne előítéletes más személyek felé. Mindenkiben van bizonyos (eltérő) mértékű előítéletesség.

Meglehet azért nézték ki őt, mert szép az arca, és emiatt féltékenyek voltak rá. A súlyánál fogva pedig könnyebb kritizálni őt.

Pedig a környezetemben a molettebb, erősebb testalkatú nők sokkal sikeresebbek a férfiak terén.

Ha valakinek nincs szép arca, örökké hátrányban lesz, de tapasztalataim szerint az erősebb testalkatú nők mindig előnyt fognak élvezni, és legtöbbjüknek szépek az arcvonásaik.

2017. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy a barátnőd előtt már járt bent száz másik molett lány, aki beleerőltette magát az öt számmal kisebb cuccba, ami szétrepedt a seggén, a boltos meg az eladók fizetéséből vonta le...
2017. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kövérebb lányt bámulják meg az emberek hanem mindenkit aki kicsit eltér az átlagtól vagy van valami ami nem megszokott...akár egy erősebb smink vagy merészebb öltözet vagy pedig épp amiatt bámulják meg mert csinos...stb.stb.


Én csak azt utálom nagyon amikor mondjuk a párom mondja hogy engem megbámulnak pl. mert erős a sminkem vagy mert oldalt van a hajgumi a hajamba és nem középen... és honnan tudja hogy pont ezekért bámulnak meg és nem más miatt???


Szóval nem kell foglalkozni senkivel, csak magunkkal, úgy öltözzünk és úgy legyünk ahogy nekünk a legjobb, mindig törekedjünk arra hogy saját magunknak feleljünk meg mert van ilyen és olyan ember, nem vagyunk egyformák. Van akinek tetszik ez van akinek meg nem tetszik ez és fordítva.


Csak Te legyél és ne más!

Hozd ki magadból a legjobbat hogy saját magadnak tetsszél, ez a lényeg!

2017. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha zavarja, ne menjen oda.
2017. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
A sovanyakat szted nem poszkaljak?!
2017. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem bámulni alapból bunkóság. Az emberek ettől függetlenül bámulnak, ez van. Én 45 kiló vagyok mégis találnak rajtam bámulnivalót, van aki a hajamat, van aki a bőröm, a szemem, a rúzsom, a körmöm, a harisnyám vagy a cipőm nézi de egyszer valamelyik boltban a hajgumimat bambulta a csaj a pénztárnál. De igazság szerint a vásárlók inkább néznek meg mint az eladók, ők egész nap ott állnak, szerintem 3 másodperc múlva elfelejtik hogy hogy is nézett ki a legutóbbi vásárló. Az ilyen tinicsajok szoktak összesúgni amikor meglátnak, bizonyára nem vagyok elég divatos :D Nem kell velük foglalkozni.
2017. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!