Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a külsőmről?...

Mi a véleményetek a külsőmről? Nagyon vékony vagyok? (képek)

Figyelt kérdés

Utálom az alakomat (a fejemet is, de az alakomat mégjobban). Egyszerűen nem tudok hízni, bármit teszek/bármennyit eszek. Genetika. És mindenhol csak a kutyás "idézetet" látom... nagyon vékony vagyok? Mármint undorítóan vékony? Folyton arra gondolok, hogy így sosem lesz barátom, mert egy ilyen kinek kellene...


Arc: [link]

Alak: [link]

[link]


Bocsi a minőségért, rosszak a fényviszonyok.

Őszintén, de ne bunkón, ha lehet. :)



2013. aug. 21. 20:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te pontosan tudod, hogy nem "undorítóan vékony" vagy....
2013. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nagyon vékony vagy. De egyáltalán nem undorító, sőt férfi szemmel egész jó:P Az arcod pedig bájos, aranyos, teljesen rendben van.
2013. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tetszik az alakod, miért nem sportolsz valamit? Semmi izom nincs rajtad, pedig az szép formát adna. Szóval ne bármit egyél, hanem húst és zöldségeket. Utána nyomás futni, súlyzózni, hogy a fehérjéből rajtad is husi, vagyis izom legyen :)
2013. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%

Tudod.. szerintem baromi jó alakod van. Ezt csajként mondom. Meg valahogy magasnak is tűnsz. Ja és jó a köldökpiercinged!! :DD

Szóval ajj.. most irigy vagyok..

2013. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 sativus ***** válasza:
Gyáá a pc nagyon rendben van :DD hát a lábaid picit vékonyak de amúgy nem nézel ki rosszul :DD
2013. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
40%

Én is nagyon vékony vagyok,még vékonyabb mint te és pont ugyanígy érzek. hány éves vagy? én 16 éves és 38-39 kiló (mindig mást mutat a mérleg._.) ráadásul még magas is vagyok ami még jobban nyújt engem. Nem bírok hízni.

Egyébként, ha nincsenek tünetei a soványságodnak, tehát nem szédülsz és van energiád,stb akkor nem is olyan fontos híznod. Engem is idegesítenek a hülye idézetek a soványokról, de vannak akik nem direkt vékonyak, azokkal szemben ez pedig sértés.

És rengeteg modell és színésznő van akik szintén vékonyak, de mégis sokan odavannak értük:)

Aki szeret téged az nem fogja a külsőd nézni:)

Ha nagyon zavar, próbálj meg úgy öltözködni, hogy ne látszódjon a vékonyságod. pl fordos ruhák,rakott szoknyák ne vegyél fel testresimuló ruhákat,stb.

2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%

Oszinte velemenyt irok. En szeretem a vekonysagot, es gyulolom a zsirt. Viszont te tenyleg nagyon vekony vagy, a labaid nem szepek igy. Inkabb sovanynak mondanalak. Ettol fuggetlenul is csinos vagy, de amennyiben tudsz, szedj magadra egy kis izmot. Sokkal egeszsegesebbnek fogsz tunni.

Persze van akinek ez is bejon, mint ahogy van akinek a 100 kg- os no is bejon. Ettol meg szerintem ez nem idealis.

2013. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
22%
MIÉRT ITT SAJNÁLTATOD MAGAD? XD
2013. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#1: Nem írnám, ha nem így érezném.

#4 és #5: A pc-m köszöni a dicséreteket. :D #4: 172 cm vagyok, hozzá 44-45 kg. Az utolsó sort meg nehezen hiszem el, de azért köszönöm. :)

#6: Én 15 vagyok, te milyen magas vagy amúgy? Próbálok úgy öltözködni, ezt a gatyát is csak a kép miatt vettem fel, hogy jobban látszódjon. :)

#8: Nem sajnáltatom, csak őszinte véleményekre vagyok kíváncsi. ;)


A többieknek meg köszönöm a válaszokat. :) (meg azoknak is, akiknek írtam. :D)

2013. aug. 21. 21:19
 10/45 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szép alakod van, ne siránkozz. én rengeteget izzadtam hogy ilyen alakom legyen
2013. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!