Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MA mondták, hogy holnap lesz...

MA mondták, hogy holnap lesz a bolondballagás! Tippek, hogy minek öltözzek be, és azt hogyan valósítsam meg?

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2010. jún. 3. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne tudni az adotságaid pl hosszú e a hajad vagy ilyesmi mert van amihez egyik jobb van amihez másik. Milyen ruhák parokák spakák állnak rendelkezésre esetleg néhányról kép is és akkor h mit mivel tudnál összedobni!
2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

vállig érő hajam van, parókáim nincsenek...

nem vagyok egy plázacica, szóval nem sok olyan cuccom van, ami menő, és fel lehetne használni...

2010. jún. 3. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
hm nagymamának nem öltöznél? Egy bot vagy járókeret egy otthonka valami rossz szemüveg kendő és egy fakanál a kezedbe? Nagyidtól nem tudod kölcsön kérni? vagy kismamának akkor csak egy párna kell és egy tunika vagy bő póló. vagy csöves ahoz valami kosz az arcodra meg valami szakadt ruha a kezedbe egy üres sörös üveg. ezeket gyorsan össze lehet dobni más nem jut eszembe
2010. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, tavalyelőtt meghalt a Nagyim... Úgyhogy semmi esetre sem, de köszi a tippet, már találtam rengeteget :)
2010. jún. 3. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
a csövi ,alkesz nekem is tetszik :D
2010. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi a nagyisért nem tudtam:(:(
2010. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öltözz Gagának
2010. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Papnak öltözz be.
2010. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, de már kitaláltam mi leszek! görkoris pincérlány :)

Nem haragszom a Nagyis dologra, hisz nem tudhattad :)

2010. jún. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!