Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más lánynak is ennyire befolyá...

Más lánynak is ennyire befolyásolja a haja az önbizalmát?

Figyelt kérdés
két hónapja levágattam a hajam rövidre. azóta olyannyira utálom a külsőm, hogy legszívesebben utcára se mennék, nincs motivációm szépen öltözködni sem. ha bárkinek beszélek erről nem értik, mintha velük sosem történt volna ilyen.

2018. jan. 1. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel igen.


Kisebb koromban (óvodától általános 6.-ig) a fodrászom folyamatosan fülig levágta a hajamat, pedig nemegyszer szóltunk neki, hogy ne (nem volt más fodrász a környéken). Nem voltam egy szép kislány, a hajam meg pláne. Aztán hatodikban úgy döntöttem, hogy én soha többet nem megyek ahhoz a fodrászhoz. Azóta fenékig érő hajam van, amit igaz hogy macerás kezelni, de sokkal jobban szeretem, mint a rövidet (plusz találtam normális fodrászt). Attól kezdve van egy egészséges önbizalmam, és nem úgy megyek végig az utcán, hogy úristen már megint hogy nézek ki.

2018. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez :(

Sokszor levagattam a hajam de mar nagyon szeretném visszakapni a regi hosszút, igaz mar vall ala er olyan pár centivel de meg így is szarul érzem magam :/

2018. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

majdnem a hátam közepéig érő hajamat egy hirtelen felindulásból tarkónál felnyírt hosszúságúra vágattam, hát 2 hét után kezdtem csak igazán szrul érezni magam és ez így ment majdnem 2 évig.

Most ismét megnőtt, már hosszabb, azóta tudom mennyi a max amit még levágatok megreccsenés nélkül.

2018. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Frufru, állig érő haj, értetlen fodrász. Hidd el, tudom miről beszélsz, de egyszer visszanő. Tudom, hogy addig szar, de attól még öltözködhetsz csinosan, hátha az dob valamit az önbizalmadon.
2018. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is. Bár nem a hosszúsága. Mert akármilyen hosszú, meg lehet szépre csinálni. De sokkal szebbnek érzem magam frissen mosott, szépen álló hajjal, mint már pár napossal. Fodrász után meg kifejezetten gyönyörűnek érzem magam :D
2018. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel igen, a hajam az egyetlen, amit igazán szeretek magamon.
2018. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is így érzek, magamtól sosem vágattam volna le, csak a stressztől tönkrement.
2018. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem bízok egy fodrászban sem. Akármilyen drága helyre megyek, mindig elrontják.

Kb. 1 éve magamnak vágom, szerencsére úgyis divatos az ilyen blunt-cut :D

2018. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igenis öltözködj, sminkelj szépen, rájössz te is és mindenki körülötted, hogy nem a hajad hosszától leszel nő. Ha levágatod tényleg merészen rövidre, akkor még hatásosabb. Nekem, és egyébként meglepően sokaknak, nagyon tetszik az ilyesmi. (F)
2018. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!