Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásomról?

Figyelt kérdés
nagyon szégyelem a kezem mindig takargatom, volt mikor szép körmöm volt.... rágás elleni körömlakot nem tudok használni mert van egy 8hónapos kisfiam és ö mindig bekapja a kezem:)Mit tegyek hogy ne rágjam le csutkára a körmöm? kérlek segitsetek!!
2007. nov. 27. 10:14
 1/8 anonim válasza:
76%
egyél rágót.de most komolyan az 6:D
2007. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
én strssz feszülltség miatt rágtam a körmöm..és az emberek nagyrésze is azért rágja.Nyugodj meg,szüntesd meg a feszültség okát.Nincs rá jobb mód...20 évig rágtam a körömet,és semmi nem segített...
2007. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az segít, hogy színtelen vagy enyhén színes körömlakkal bekenem, és így nincs szivem lerágni, meg arra gondolok, h erősödik és szebb lesz a körmöm, ha ollóval vágom le:) hajrá:)
2007. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
vannak kifejezett körömlakkok,(amiket ha a szádba veszel örökké elmegy a kedved a körömrágásról)AVON !!
2007. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Rossman boltokban van ilyen körömlakk. Borzasztó keserű ize van, attól biztos hogy lefogsz szokni a rágásról, sok szerencsét
2007. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
Rakass fel mükörmöket és azt ugy se tudod le rágni!És igy könnyebb leszokni róla!
2008. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmivel sem ment és mai napig nem megy vlt mikr fél évre letudtam róla szokni de akt pedig cigiznem kellett hogy eltereljem a gndlatmat róla a körömlakk sem segitett két nap után megszktam az izét. én sem tudom mit lehetne még kiprbálni és már stressz helyzetben sem vagyok egyszerüen csak jó rágni és hiába tudom h rosz mégis valami rávesz hgy ez kell és nemtudm megfékezni magamat, pedig küzdök a ág sem skáig segitett.
2008. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
tudom, hülyén hangzik, én gyerekkoromban becsavartam az ujjaimat leukoplasttal. 2 hétig méghülybben néz ki, mintha rágnád,de aztán már nincs rá szükség.
2008. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!