Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem klasszikus szépség vagyok....

Nem klasszikus szépség vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég különleges az arcom. Szerencsére a jobbik értelemben. Ehhez párosul egy olyan érdeklõdési kör, ami szeret színházba járni, énekelni, állatokkal lenni. Az a baj hogy annyira nem hallgatom a mostani slágereket, pl Ed Sheerant vagy Justin Biebert sem. Tanulni jól tanulok, sok témában jártas vagyok. Kezdetben nagyon zárt vagyok, aztán elkezdek nyitni és csak akkor ismernek meg igazán.

A probléma az, hogy alig vannak barátaim, párkapcsolatom pedig még nem is volt. Szerintem emiatt a tulajdonságaim miatt. :( Változzak meg?

17/L


2018. jan. 6. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy sajnos nem nézek ki 17 évesnek. Általánosban is mindig 5. osztályosnak néztek. Nem a magasságom miatt.
2018. jan. 6. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat segíteni nem tudok,de annyit mondanék,hogy SEMMIKÉPP ne változz meg.Ha valakinek szimpatikus leszel,az így fog szeretni😉
2018. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy különleges arcod van? Ha van kedved beszélgetni, akkor írj privátot, szívesen beszélgetek Veled, teljesen átérzem a problémádat.
2018. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!