Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy ő testesíti meg a klasszikus értelemben vett álomnőt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban sokat hallani erről a Demeter Mártáról és most szigorúan a politikát félretéve közelíteném meg a kérdést.

[link]

Nemcsak elképesztően szép, csinos, de gyönyörűen kommunikál (nagyon szexis a hangja), határozott és céltudatos. Fogalmam sincs hány éves, de egy kora huszonéves kivitelben simán elfogadnám, egyedül azt sajnálom, hogy alacsony vagyok hozzá. Ti mit gondoltok róla és a hozzá hasonló kaliberű karrierista csajokról? Ismertek-e olyan lányt, aki hozzá hasonló "stílusú" és nem egy alfahímmel jár, hanem mondjuk egy hozzám hasonló alacsonyabb pasival. Egyáltalán az ilyen értelmiségi lányoknak mi a férfi ideálja? Hol és hogyan lehetnék náluk sikeres?



2017. febr. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak te.
2017. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet ezt általános megmondani,minden nőnek más a férfiideálja.Viszont az tény,hogy minél intelligensebb valaki,annál inkább választ tudatosan partnert,szemben az érzelmekkel.Én karrierista nő vagyok és sok szempontom volt,amiből nem adtam lejjebb(pl legyen sportos,intelligens,figyelmes stb a partnerem)és ilyen is lett,ha 10 évet kellett volna várnom az ideálisra,akkor annyit vártam volna,mivel egyedül is tökéletesen elvagyok,de szerencsére kevesebbet kellett :)
2017. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Jó ízlésed van, tényleg szép nő, és a többi jelzővel is egyetértek. Azt írják róla, hogy '83-as. Nézd, sokunk fejében van egy ideál arról, hogy milyennek képzelünk el egy tökéletes párt, és gyakran ez egy ismert ember képében ölt testet. A valóságban lehet, hogy ennek az ellentétébe fogsz halálosan beleszeretni, és akkor sutba fogod dobni a Demeter Mártával kapcsolatos ábrándjaidat:)
2017. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint külsőre sem tetszik (mondjuk ez szubjektív), és bár az intelligenciát és ambíciót tisztelem a nőkben, kifejezetten gyűlölöm a politikusokat.
2017. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Szép csomagolásba bújtatott méreg, az ilyet messzire kerülni kell..Politikus..ez mindent elmond a személyiségéről. Mszp-s..ez meg megint sokat elárul. Egyébként biztos van sok politikus fa..amit fényesre polírozott már a jelenlegi posztjáért.
2017. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!