Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek találod a bnőm alakját?

Milyennek találod a bnőm alakját?

Figyelt kérdés

[link]

(ne haragudjatok a kategóriáért de jobbat nem találtam amibe tehettem volna) csak őszintén.

f17


2010. jún. 4. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakja van a barátnődnek :) Szépek a lábai. A dereka nekem egy kicsit fura.
2010. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

átlagos, egy pici felesleges van a csípőjén, de attól szerintem semmi kivetni való az alakjában..


de azt nem értem, miért érdekel mások véleménye a barátnőd testéről.. na mindegy :)

2010. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nagyon csinosnak nekem a melle, a nyaka a válla teccik nagyon, és a hosszú lábai. nagyon arányos, egyedül a fenekében látom azt hogy még rá férne egy két edzés. egy pár sor guggolás.
2010. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönjük a normális válaszokat!
2010. jún. 4. 16:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Őszintén? Tipikus "jó alapanyag, de nem tesz érte semmit".

Most még fiatal, és elfogadható az alakja, de később már csak rosszabb lesz.Sportoljatok együtt, és szuper teste lesz.:)

2010. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szeretnék én olyan alakot mint az övé..
2010. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönjük, és igen utolsó előtti teljesen egyet értek
2010. jún. 4. 16:55
 8/21 anonim ***** válasza:
én nem értem, hogy valaki feljön ide megmutatja az alakját aztmondja, hogy a barátnőé és, hogy jó-e. szerintem, ha sportolnál nem kéne megkérdezned jó-e és halál egyszerűen csak gyönyörű lennél.
2010. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ammmmh :D ez nem az a kérdés akar lenni, aki megkérdezi, hogy milyen a barátnője maga helyett:) nem szégyenlem a barátnőmet dehát mint fiú csak nem kérdezhetem meg hogy hogy nézek ki:) köszi a választ neked is.. úgynézki egy kis sportra rá kellene bírnom:)
2010. jún. 4. 17:06
 10/21 anonim ***** válasza:
sztem nem túl nőies a dereka, mert maqjdnem egyben van a felsőtestével..ettőlfüggetlenül átlagos:)
2010. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!