Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőm (24) még kicsit...

Barátnőm (24) még kicsit tapasztalatlan a sminkelésben. Szeretném befizetni kozmetikushoz 1-2 alkalommal. Szerintetek jó ötlet? Mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
A cél az lenne, hogy Ő is megtanulja milyen smink (színek) állnak neki a legjobban és azt hogyan kell elkészítenie... Tapasztalatszerzés, ötletek stb. Lényeg, hogy profi szakembertől elleshessen néhány trükköt.
2009. okt. 31. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves gesztus, én annak venném. De mindenképp legyél vele óvatos, nehogy szegénykém azt gondolja, azért csinálod, mert így nem tetszik eléggé. Szóval, mindenképp dícsérd meg, hogy szép, és ezért arra gondoltál, elmehetne egy ilyen helyre, hogy jobban kihangsúlyozhassa a szépségét. Egyébként lehet indirekt módon. Mostanában sok szépségszalonban/drogériában vannak sminkesek, akik tanácsot adnak, és kisminkelnek, elmondják mi áll jól és mi nem. Nézz körül, hogy a környéketeken van-e ilyen, és vidd el oda. Akár kezdheted is ezzel. Ha bejön neki a dolog, akkor célirányosan mehettek tovább. Ezek persze csak ötletek. De mint mondtam, óvatosan! :)

20/L

2009. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, legalábbis én örülnék neki. De mindenképpen mondd el neki, hogy csak a trükkök miatt vagy a tapasztalatszerzés miatt csinálod, nehogy félreértse.:)
2009. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az h mennyibe kerülhet az részben tőled is függ, h miket szeretnél "megrendelni" a barátnődnek. eccerű nappali smkink pl olcsóbb mint egy báli smink. ezt a kozmetikussal beszéld meg h mit tartalmazzon a sminkelés.

én pár éve 800ft-ért csináltattam alkalmi sminket. mostanra már kb a duplája vagy a triplája :D

2009. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előtte azért nézd meg, h olyan kozmetikushoz küldd, aki szépen van kisminkelve. Kozmetikus vagyok és bár követelmény nálunk, h nappali-alkalmi-koktél sminket el tudjunk készíteni, de nem ezen múlik, h lesz-e vkiből kozmetikus.
2009. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ááá, végre egy kozmetikus! Akkor légyszi írd már le, hogy mi a különbség a nappali, az alkalmi és a koktél smink között! Én egyszerűen csak azt szeretném, hogy nagyon szép legyen! Nem azt akarom, hogy olyan kevés smink legyen rajta, hogy észre se lehessen venni, de azért a másik nagyon erős végletet is szeretném elkerülni. Lényeg, hogy a szeme is szép legyen + szemöldök + száj és az összkép is (egész arc egyben). Sajnos elég ritkák a szempillái is rövidek, ráadásul világosak. Nekem pedig a dús, hosszabb fekete tetszene... Ezt is el lehet érni valahogy? Ja, és dúsabb szemöldökkel is meg lehet csinálni szépre? Mert mostanában sok lány kiszedeti és valami vékony csíkot húznak a helyére. Ráadásul azt is valami élesen tört formában. Melyik a szebb?
2009. nov. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!