Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti szeretitek az Estée Lauder termékeket?

2018. jan. 10. 20:49  Privát üzenet  

A válasz
Alapozom es korrektorom van toluk. Nagyon regota hasznalom oket heti haromszor legalabb es meg mindig nem fogyott ki, pedig szeptember eleje kornyeken vehettem a mostanit. Ki se pattogtam tole, ami eleg meglepo es egesz tartos. Szerintem megeri az arat, meg vagy 1 honapig tuti meglesz, utana ujrarendelem

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jan. 10. 23:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Intimgyanta? Ti csak bikini vonalat szedtek, vagy az egészet? Popsinál is? Gyanta vagy borotva? A popsinál hogyan oldjátok meg? Szőrösen vagy simán szeretitek a jobban magatokat?
Nők/lányok ti melyiket szeretitek jobban? Hol szeretitek ha (nem) szőrös a férfi?
Lányok ti, hogy szeretitek "megcsinálni"suliba és ha mentek valahova a hajatokat💇?
Kerek, husisabb arcú (vékony) emberek, szeretitek az arcotokat? Ha nem, akkor miért?
Fiúk! Szeretitek az alacsony lányokat?
Szeretitek a szoláriumot?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!