Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki ilyesmi...

Van olyan nő, aki ilyesmi adatokkal szépnek látja magát?

Figyelt kérdés

Megint visszahíztam 80 kiló körülre (166 cm vagyok), 30 éves nő vagyok.


A páromnak nagyon bejön, amikor kövérebb vagyok, nem titkolja, hogy még jobban izgalomba hozom így. Én viszont hatalmasnak, hájasnak látom magam.


Közületek van, aki ilyesmi adatokkal vagy ducibban el tudja fogadni magát, szépnek tartani magát?


Nem az egészségről beszélünk, mert nyilván ez már egészségtelen és fogynom kell (68-70 kiló a cél). De nagyon rossz, hogy ha már ekkora vagyok, rövidtávon örülhetnék azért a párom sokkal nagyobb lelkesedésének. De nem tudok neki örülni, mert kövérnek látom magam.



2018. jan. 12. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes reakció a tiéd. Magadnak nem tetszel. Ilyenkor nem azt kell figyelembe venni, hogy a párod mit mond, hanem, hogy te hogy érzed magad. Meríts erőt magadból és legyen kitartásod visszafogyni.

Beszélj erről a pároddal hogy te nem tudsz az örömében osztozni, és ezt fogadja el. Te elfogadod, hogy neki így is tetszel, de itt most rólad van szó, nem rólad, hisz a te tested, a te egészséged a tét.

2018. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
77%

ha te szeretnél akkor fogyjál le annyira amennyit irtál.

én is 164 vagyok 65 kilóval, de sajna nem izomból :( én is vagy izommá szeretném alakítani vagy 55 kilóra visszamászni valahogy.

2018. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

80 kiló még nem egy úristen de egészségtelen elhízott súly. Főleg ha izom is van alatta.


De mint ahogy azt az előzőek írták az a lényeg hogy te hogy érzed jól magad. Ha 70 kilósan vagy magaddal rendben akkor fogyj le. Addig meg élvezd a párod fokozott kényeztetését :)

2018. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!