Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! És leszbikusok! Nektek...

Fiúk! És leszbikusok! Nektek a rövid v hosszú hajú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Amúgy rövid hajam van és semmi különös oka nincs csak egyszerűen ilyen a stilusom és sokszor meglep amikor látom neten v hallom másoktol h a rövid haj leszbis meg csak a hosszu haj nektek mi a vélemenyetek erről is?

2018. jan. 12. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én bi csaj vagyok, de azért válaszolok: nekem a hosszú hajú, lányos lányos jönnek be. Nem vonzódom az olyan lezbi/bi lányokhoz akik direkt fiúsan néznek ki és fiúként viselkednek. Ha fiút akarok fiúsan járok. De Ha egy lányokhoz tetszik az nézzen is úgy ki mint egy lány. Amúgy a nőiesseg nem feltétlen a hajhossz függvénye. Ismerek gyönyőrűszép arcú, tüsi hajú lányokat De Ismerek olyat is, akinek hosszú a hajú, De ennek ellenére deszka alkata van, semmi melle és az arcú is olyat karakteres hogy jóformán csak arról tudod hogy lány Ha megszólal. Szóval összességében jobbam tetszik a hosszú hajú lányok, De a rövid hajhossz semmi kizáró ok, Ha valakinek melle szép, nőiesseg arcú van
2018. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Minimum állig érjen a haj. Jobban szeretem a hosszút, de van akinél teljesen mindegy, mindenhogyan gyönyörű.

[link]

2018. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy áll... :) van akinek mindkettő jó, van akinek csak az egyik.
2018. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én leszbi vagyok. Nekem a hosszú hajú csajok jonnek be. Imadom ahogy bele túrok a hajába, es imádok hajat fonni is. Lehet csak ezért szeretem a hosszu hajat.
2018. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hosszú szőke haj :3 L/L
2018. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Herceg Jozsef ***** válasza:
Nekem csakis a hosszú hajú lány jön be! Ha egyszer lesz feleségem megkérném ne vágassa le a haját és örömmel segitenék neki a hosszú haja körüli munkában is!
2018. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!