Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép? Hogy...

Hogyan lehetnék szép? Hogy csináljak nagyon jó képet?

Figyelt kérdés
Látom az interneten, hogy milyen szép lányok vannak, smink nélkül! Az osztálytársaim is szépek csak én nem. Mindenkiről jó kèp készül de rólam nem..😣 lassan 1éve levágattam a hajam de már növesztem és váll alatt ér de még mindig nem érzem magam szépnek.

2018. jan. 13. 14:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy par honapja észleltem a mosolygödröcskéimet, ami eddig nem volt :/ És az is szörnyen áll
2018. jan. 13. 14:31
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Ami neked szép, nem biztos, hogy a másik embernek is az, és fordítva.

Nincs kimondott recept arra, hogy szép legyél. Légy ápolt, legyen jó illatod, és ne félj mosolyogni. Az emberek akkor a legszebbek, ha képesek magabiztosan és boldogan kacagni. Ez így furán hangozhat neked, mert valószínűleg nagyon fiatal és elkeseredett vagy most, de ez majd fog változni. Néhány nap/hét/hónap/év, és meg fogod találni saját magad, és végre el fogod tudni fogadni azt, ahogy kinézel.

A gödröcskék pedig vannak akik szerint aranyosak, vannak akik szerint nem. Ez az egyén preferenciáitól függ, hogy mit talál szépnek. Te mit találnál szépnek magadon?

2018. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!