Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is szép nő?

Hogyan lehetnék én is szép nő?

Figyelt kérdés

Régóta aggaszt már ez a dolog. Látok más lányokat a valóságban vagy youtube videón, és az fogalmazódott meg bennem, hogy miért nem vagyok olyan nőies? Én ha elkészülök valahová, a végeredmény semmi extra, sokszor inkább slamposnak érzem magam. Bár a ruhatáram elég gyér. Másoknak olyan összeszedett a külsejük: jó ruhák, frizura, sugárzó arc.

Én ha hajat mosok is csak úgy lóg, semmi tartása. Állig erő, vagy picit hosszabb kleopatra fazon. Ha sminkelek, valahogy az sem olyan, mint másoknak. Elfolyik, alig látszik stb. Csak a szemem festem, de sosem lesz szép. Nem érzem magam noiesnek és szépnek. Hogyan javithatnek ezen?


2017. márc. 5. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Legelőször a belső szépséged felismerésével kezdd. :) Attól mert a sok mű nő csak a külsejével foglalkozik, neked nem kell elbizonytalanodnod és őket másolni. Addig nem leszel szép, amíg meg nem békélsz önmagaddal és el nem felejted ezt a butaságot. Komolyan mondom!
2017. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a jó megjelenés időigényes. A sminkelést (színek hangsúlyok) a kozmetikussal beszéld meg, és általában igaz a kevesebb több elv.

A ruhatáradat fejleszd, én minden szezon elején átvizsgálom a ruháimat, és napokat járom az üzleteket, hogy jó darabokat kapjak. Az elmúlt években nagyon leromlott a minőség, nem könnyű valamit találni.

Olyan rokonoddal, barátoddal menj vásárolni, aki jól öltözik, jó stílusa van, segít neked hozzád illő darabokat találni (szín, fazon, stb.)

Mindez idő-, és pénzigényes, ha ennyi energiát rászánsz, akkor is évekbe telik, mire stabil, jó stílusod lesz.

2017. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó fodrászhoz aki megmondja hogy milyen frizura állna neked jól. Növeszd meg, és akkor vágasd le olyanra ami illik az arcformádhoz. Be is festetheted, vannak nagyon szép természetes színek. Vehetsz különböző szereket a hajadra, például hajhabot amitől lesz tartása.

Az előzőnek igaza van, jó ruhákat időigényes vásárolni. Sajnos tényleg elég gyér a legtöbb fast fashion boltban a választék, szóval érdemes átnézni mindent hogy találj egy olyan darabot ami megfelel. Nem tudom, hány éves vagy de ha van kereseted akkor szerintem érdemes kevesebb, de drágább, minőségibb ruhákat venni kicsit "felnőttebb" boltokban, pl Mango, Zara. A H&M-ben számomra például minden ruha ezt a "tini hatást" kelti. Persze van akinek 20 felett is jól áll a fiatalos stílus, de nekem ez annyira nem jön be. Egyébként milyen az alakod? Mert ahhoz is érdemes igazodni, ma már annyiféle ruha van, hogy biztos találsz olyat ami illik a te alakodhoz. :) Erről nagyon sok cikk van a neten, olvasgasd azokat is ha gondolod (nekem sokat segítettek).

A sminkről annyit, hogy szerintem ez a legkevésbé fontos összetevője egy lány kinézetének. A kevesebb több, ez itt 100%-osan igaz.

2017. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, mert nem a kérdésre válaszoltam, de emberek, senkinek nem tűnik fel, hogy mennyire nem egészséges a kérdező szemlélete? Mindegy, ti is a lényeges dolgokkal foglalkoztok, csak így tovább... Ja, nem.
2017. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Milyen az arcformád? Lehet, hogy nem is jó hozzá a hajad. Hogy érted a gyér ruhatárad? Már leírtam egyszer egy másik poszthoz, de itt is elmondom, hogy rohadtul nem ez a lényeg. Már bocs. Én fekete trikóban, katonagatyában és katonabakancsban járkálok suliba, mostanában kopott dzsekivel, nem sminkelek és nincs rajtam semmi extra. Mégis, a fiúk érdeklődnek, de minimum jól megnéznek. Általában érdeklődnek. Barna hajam van, barna szemem, tényleg semmi extra. Nem tudsz jó sminket csinálni? Hagyd a fenébe! Előbb-utóbb úgy is lekerül...

A kisugárzás és önbizalom a lényeg. Csak felejtsd el, hogy milyennek KÉNE lenned, és hozd önmagadat. Legyél boldog, élettel teli! Ha másokhoz méred magadat, abba csak tönkremész. Nekem pl durván felemás a mellem, méretekkel. A bal 75A-s, a jobb 80D-s. Mégis érdeklem a fiúkat, mert lesz@rom. Aki csak a tökéletlenségeivel, hibáival foglalkozik, az nem látja meg a saját szépségét, ami valószínűleg igein van. Amiket pedig felsoroltál, nem negatívumok, hanem azt mutatják, hogy kicsit még kiforratlan, formázható a személyiséged.

"gyér ruhatár"-nem tudtál megállapodni egy stílus mellett

kleopátra frizura, csak lóg, ha hajat mosol, ahogy a szavaidból kiveszem, nem áll jól-a kleopátra frizu az, ami valószínűleg minden nőnek volt egy időben. Sablonos, ha nem áll jól, valószínűleg nem illik hozzád, hajmosás után pedig csak lóg és van. Ez nem a te frizurád. Növeszd meg, válassz másikat.

smink-aki nem ért hozzá, az nem ért hozzá, nem a világvége. Nem ezen múlik a nőiességed.

Amiket felsoroltál külsőségek, semmi érdemleges. Az ember lányának nőiessége nem a kinézetéből fakad. Kisugárzásnak hívják. Hidd el, egy boldog nő sokkal vonzóbb, mint egy önmagával elégedetlen. Akárhogy kinézhetsz, ha valaki szeret akkor szeret. Ennyi. Nem véletlenül látunk helyes pasi mellett átlagos, vagy csúnyább lányt. Szereti és ennyi. Ne csak a külcsínnel foglalkozz, mert nézhetsz ki akárhogy, aki belül romlott, arról kívülről is üvölt. Amúgy, hány éves vagy? Én tizennégy vagyok, és utoljára olyan tíz évesen gondolkoztam ezen, azóta saját stílusom van. Ajánlani tudom, hogy te is alakíts ki egyet. Nem tudnak belekötni, hiszen te írod a stílust, a divat menete a kezedben...

2017. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti miért ne lenne a kérdező egészséges? Az nem normális hogyha valaki nincs megelégedve a külsejével? Ja mert mindenhol csak elégedett emberek rohangálnak nem? Mi segíteni akartunk neki tippekkel hogy elérje azt amit ő szeretne.
2017. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy a kérdező, hanem a szemlélete egészségtelen. Miért is tartod olyan normálisnak az elégedetlenséget? A szavaiból süt az önértékelési zavar és önbizalomhiány, amin bizony nem segít egy szép frizura vagy egy jól elkészített smink. Mint írtam, valóban nem a kérdésre válaszoltam, inkább a sorok között olvastam. Ugyanakkor én is segíteni szerettem volna, a belső szépség nem humbug, saját tapasztalatból beszélek. Csak sajnos amíg közhelyként kezelik, nem értik az igazságtartalmát.
2017. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze szerintem is fontos a belső szépség, de akkor lesz magával tényleg megelégedve ha úgy is érzi hogy jól néz ki. Mindegy, nem veszekedni szeretnék csak segíteni pár tippel hogy kicsit nőiesebbnek érezze magát. De egyébként igazad van nagyon fontos hogy belülről "kiirtsa" magából ezt a fajta gondolkodást
2017. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!