Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen véleménnyel vagytok...

Ti milyen véleménnyel vagytok erről?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kerülnek olyan sokba a designer termékek, amikor sokszor teljesen egyszerű anyagokból készülnek, és konkrétan semmi extra nincs benne. Másrészről egyes áruk teljesen csicsásak.

A kérdésem nem provokáció, elfogadom ha valaki Chanel táskát, vagy Gucci övet akar.



2018. jan. 13. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves 10! :) Ez egyáltalán nincs így, Calvin Kleint is vettem már, és azt megmondom hogy "szar", pedig az sem egy olcsó dolog. De a Gucci tényleg jó. Egyébként valszeg neked nincsenek Gucci cuccaid, szal ne mondd rá hogy szar, oksa? :D
2018. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy a Gucci szar. Szövegértés egyes.
2018. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Max azért érzed rajta, mert arany árba vetted. Nyilván senki nem akarja azt hinni hogy valamiért ott hagyott egy rakat pénzt ami egy szar."
2018. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 SVivien ***** válasza:
Premium minoseg. Nem egy szart fogsz a kezedben. Mar bocs... Nekem meg nincsenek ilyen cuccaim (csak michael kors, ami semmi ezekhez kepest, de lathato a kulonbseg pl egy gagyi guess mubor taska es egy michael kors táska kozott) de szeretnek venni en is hamarosan vagy louis vuittont vagy guccit. Egyebkent franciaban dolgozom, fonokomnek van louis vuitton penztarcaja, mar 10 eve megvan neki es semmi hibaja sincs. Ezeken a cuccokon eros a varras, ragasztas es nyilvan olyan minosegu borbol is vannak (hiszen bor es bor kozott is hatalmas kulonbseg van).
2018. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!