Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit szerettek a...

Nők! Ti mit szerettek a reggeli készülődésbe?

Figyelt kérdés

Én azt, hogy vonzóbban nézek ki utána; mint előtte, gólyafészekre borzolt hajjal és pizsamába....


Mert hát ki nem imáááádjaaaa a legcukibbbb ruháit felvenni/hordani? Mindenki, aki igényes!!!!



2018. jan. 17. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én azt az 5 percet szeretem a reggeli készülődésben, amikor a baba éppen nem sír. Amúgy nem tudom, hogy mit lehet szeretni a reggeli készülődésen.
2018. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedvesebb válaszok? Valaki esetleg?
2018. jan. 17. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kávézás a kedvenc részem.

Azt is szeretem, amikor végre nem úgy nézek a tükörbe, hogy "na, már megint rémes a hajam".

2018. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A reggelit.
2018. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, eléggé utálom a reggeleket. Az életemet meg nem ezt tölti ki, hogy mit vegyek fel... Talán egyedül, amit szeretek reggelente az a hűvös, friss levegő, mikor kimegyek vagy amikor szellőztetek.
2018. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem semmi különös nincs egy reggeli készülődésben. 20 perc alatt elkészülök, utána reggeli és kész, és ha van időm, akkor reggel még el is mosogatok.


Az, hogy te kis éretlen buksiddal nem érted a dolgokat és olyan nagy feneket kerítesz ennek, hát, oké.


Egyébként a párod bozontosan és pizsamában is szeretni fog és akkor is szépnek fog látni. Erről csak ennyit. :)

2018. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Először a kávézást. A nélül nem nyitom ki a szemem.

Második helyen van a sminkelés. Imádom pingálni a fejem. :)

2018. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A csendet, és a zuhanyt.

A kávézást már nem is írom, olyan, mint a légzés.

2018. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kávé +1 :)

Egyébként a sminkelést, hogy mennyivel szebb a bőröm és az arcom minimális smink után (korrektor, szempillaspirál, változó mit használok, attól függ mennyi időm van). Pedig tényleg nem viszem túlzásba, inkább kiemelem vele a szemem :) Nekem sok önbizalmat ad ez a kis plusz is.

Nyáron szeretek ruhát választani, télen azt kevésbé mert ilyenkor nem olyan egyszerű úgy öltözködni hogy jól is nézzen ki és ne is fázzak benne :D

Kiegészítők, parfüm, hmm mindent imádok :D

2018. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom néhányan zombi üzemmódban élnek :D


Én szeretem a zuhanyzást, és azt mikor elkészülve, sminkelve a tükörbe nézek, meg azt mikor kiléptek otthonról és megcsap a kinti idő.


Ha jó idő van, akkor a reggeli szellőztetést is szeretem.


Ami viszont visszább veszi ezeknek az átélését az a sietés.

2018. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!