Körte testalkat?!

Figyelt kérdés

Szerintetek is nagyon csúnya? Teljesen el vagyok keseredve, mert híztam 8 kilót és a lábaim már vaskosak, a csipőm még szélesebb, míg felül kilátszanak a bordáim, a mellem meg amúgy is éppenhogy A-s. 165 cm és 55 kg vagyok most.

Rendesen étkezem, sose koplaltam vagy ilyesmi, csak mostanában kevesebb stressz van az életemben, emiatt híztam.


2018. jan. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
kép?
2018. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csúnya, szerintem nagyon is jó.

Nekem homokóra, oké, arányos, de utálom, hogy nem tudok mellből fogyni, hiába vagyok vékony, 75E-s mellekkel kb nem lehet öltözködni.

Kicsit irigylem is a körte alakú lányokat, hogy nekik a mellük kisebb.

A csípőm meg nekem is széles sajnos.

2018. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

#2 Szerintem nincs olyan nő a világon, aki minden porcikájával elégedett lenne :D Én vékony vagyok és a melleim is pont arányosak(75B), a popsim meg kerek, mégis néha az a bajom, hogy miért nem vagyok izmosabb/husisabb. Ha meg az lennék, akkor vékony akarnék lenni..


Amúgy kérdező ha nem vagy elégedett a súlyoddal, akkor sportolj többet vagy ilyesmi :) A körte alkat szexi is tud lenni, vannak pasik, akiknek az jön be.

2018. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nekem is a mellem kicsi, nagyon látszik a kulcscsontom, érzem a bordáimat, de deréktól lefelé kövérnek érzem magam. Én hízni szeretnék, hogy felül is nőies lehessek, ne csak alul. :(
2018. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy képet azért mutathatnál. Akár e-mailen

2018. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A körte testalkat szép, és vannak akik kimondottan az olyan lányokat, nőket kedvelik. Jókedv sugárzik belőlük. A számok alapján semmi vész. Én 167 cm és 58 kg vagyok, körte testalkattal, és elégedett vagyok. Nem cserélném el ha lehetne sem.
2018. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!