Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vágjam le a hosszabb...

Hogy vágjam le a hosszabb szőrszálakat?

Figyelt kérdés
A szemöldökömet kiszedni ki tudom,viszont nagyon hosszúak a szőrszálak,és ez nagyon zavar. Le lehet vágni a hosszukból? Hogyan csináljam?

2018. jan. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ollóval, késsel nehéz
2018. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olloval ja, de ovatosan, nehogy belevagj. Esetleg zselezd le, ha nem sikerul levagni, van szemoldokzsele
2018. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Én nem ellenzem az otthoni ténykedést, de előtte nézz egy pár videót és csak óvatosan, apróbb részeket vágj le, utána mindig ellenőrizd. A kisebb hibákat el tudod rejteni sminkkel, ricinusolajjal pedig pár hét és ugyanolyan lesz, mint volt. Én az elhasznált szempilla spirálom keféjét használom és körömvágót (természetesen megtisztítottak), persze vehetsz szemöldökfésűt meg szemöldökvágó kisollót is hozzá, ha akarsz. A művelet nagyon egyszerű, miközben fésülöd, vágod, de jobban megérted, ha videót nézel róla (pl. Youtube: "eyebrow shaping").
2018. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Főleg az utolsó válaszolónak! ^^
2018. jan. 21. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért pontoztak le, ha valaki esetleg jobban tudja, az megoszthatná velünk?! :) Egyébként szívesen, kérdező. :)
2018. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!