Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha a háziorvoshoz megyek...

Ha a háziorvoshoz megyek anyajegy eltávolításra eltávolítsam a hosszabb szőrszálakat amik az anyajegyen nőttek ki?

Figyelt kérdés
És mit mondjak az orvosnak? olyan gáznak érzem a helyzetet!
2011. jan. 27. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne nyúlj hozzá.
2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

semmiképp se húzd ki, max vágd le előtte, de ne teljesen, csak ne legyen olyan hosszú

de amúgy nem szükséges

2011. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

majd légyszives mondd meg,h fájt -e vagy valami,mert engem is erdekelne:)

köszii

2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a jövöhéten megyek, csak egy kicsit parázok:S :Dés miért nem szabad kitépni? akkor csak egy kicsit vágok belőle h ne legyen annyira gáz

köszi!:)

2011. jan. 28. 10:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem jó kihúzni a benne lévő szőrszálakat, mert akkor akár rákos elváltozás is kialakulhat a lencsében. Csak levágni szabad a szőrszálakat róla.
2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tényleg??? ezt nem is tudtam! köszi! Holnap reggel megyek, majd írom mi volt!
2011. jan. 31. 16:11
 7/15 A kérdező kommentje:

Na most értem haza:)

Megmutattam, mondtam hogy le szeretném szedetni, és adott az orvos egy beutalót a bőrgyógyászatra, ott kivizsgálnak és megyek vissza a háziorvoshoz az eredményekkel, majd meglátjuk mi lesz.

2011. febr. 1. 10:35
 8/15 anonim ***** válasza:
okés,akkor majd mesélj (:
2011. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sajnso tegnap délután elhagytam az összes iratomat, így nem tudok elmenni a bőrgyógyászhoz (sokat kell utaznom, tömegközlekedéssel)pedig most kéne indulnom, ez most lehet eltolódik a jövöhétre, majd irok ha van valami:(
2011. febr. 3. 07:53
 10/15 A kérdező kommentje:
na megvannak az iratok:) hétfőn megyek bőrgyógyászhoz:)
2011. febr. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!