Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Attól függetlenül hogy körömgo...

Attól függetlenül hogy körömgombám van kifesthetem a körmöm?

Figyelt kérdés

A nagy lábujjamon van körömgombám, de már elég régóta kezelem. Viszont most jött az ötlet, hogy ki szeretném festeni. Ki szabad egyáltalán ilyenkor festeni a körmöm? Nem lesz esetleg ártalmas?

Nyugodtan írhattok tapasztalatokat is:)

15/L



2018. jan. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom az csak rontana a helyzeten mert nem hagyja rendesen levegőzni a körmöt. menj el vele orvoshoz és várj, amíg elmúlik. aztán lakkozhatod
2018. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor NEM érdemes kifesteni, egyik barátnőmnek körömgombája van már évek óta, rendesen kezeli, de nem múlik, még mikor nem volt olyan feltűnő, befestette a körmét, és azóta eltelt 3 év, és még mindig ott van abból a festékből a körmén, nem tudja eltüntetni, és alapból nagyon csúnya a körömgomba, de így még rosszabb, hogy befestette....
2018. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is van mindkét nagylábujjamon. Nincs megvastagodva csak elszineződve a körmöm, ezért én alkalmaztam ezt mikor muszáj volt "mutogatnom" a lábam. Ha olyan helyre mész ahol feltétlen muszáj látszani a körmödnek (pl strand) és zavar, akkor fesd ki arra a napra/napokra. Én is így voltam, mikor tavaly nyáron elmentünk fesztiválozni és tudtam hogy papucsban is leszek, arra a pár napra kifestettem de aztán otthon rögtön lemostam utána. Nem feltétlen tesz neki jót. Szóval csak ha muszáj akkor fesd ki.
2018. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!