Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendes, kötelező szemüveg és...

Rendes, kötelező szemüveg és frufru jólnéz ki eggyütt?

Figyelt kérdés
Régóta leszerném vágatni a frufrum de nem mertem mert szemüveges vagyok és félek, hogy csúnya lesz együtt meg egy picit kerek az arcom bár azmár nem annyira érdekel, már megszogtam.
2010. jún. 6. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kerekebb arcformád van, akkor abszolút. Szerintem nagyon aranyossá tesz, sok frufrus szemüveges csajt ismerek, és mindegyiknek nagyon jól áll, főleg a kerekebb arcúaknak. :)
2010. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, picit kerekebb az arcom és féloldalas frufrum van. Azt mondják jól áll így és nekem is tetszik:) Úgyhogy szerintem nyugodtan vágass frufrut.
2010. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Most nekem is féloldalas frufrum van aminek a legrövidebb része kb. az orromig ér.
2010. jún. 6. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy picit még attól is félek, hogy göndör a hajam,de vasalom, de a szélben mindigvissza göndörödik és nem hog hülyén kinézni úgy??
2010. jún. 8. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
üüü nekem is van fufrum én úgy látom magamon, hogy semmibaj azzal, ha egyenes a fufrud és hullámosabb máshol a hajad. természetes hatása is lesz.
2010. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De elég gáz ha a frufrum is begöndörödik és csak a homlokom tetején van valami kis borzos csomó!!
2010. jún. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!