Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen vastag a csuklótok?

Milyen vastag a csuklótok?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, csak csodálkozom hogy minden karkötő marha nagy rám... és most akkor velem van a gond vagy tényleg nagyokat gyártanak csak? Én nem érzem magam túl vékonynak... 14 cm a csuklóm.
2010. jún. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 14,5 cm. mármint pl ezüst vékony karláncra gondolsz? mert az senkinek nem feszül. Ha meg ilyen nagy műanyag karikára, akkor az azért nagy hogy átmenjen a kézfejeden amikor fel-meg le veszed. sztem nem vékony a csuklód, normál.
2010. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szilikon meg azokra a bőr rocker féle karkötőkre gondolok, mind annyira nagy hogy leesik rólam.
2010. jún. 6. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 14 cm a jobb csuklóm, a bal 13,5 cm. Én is mindig ki vagyok "akadva" hogy most nekem van ennyire kicsi csuklóm, vagy mindenki másnak van bazi nagy csuklója.. Én sem kapok sehol rám való karkötőket (én gót vagyok), a csipkekesztyűmet is el kellett vinni varrónőhöz, mert lógott a karomon (könyékig felér).

Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül:)


19/L

2010. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13 cm. Engem is zavar a dolog.Olyan a csuklóm ,mint egy 10 éves kisgyereknek.

25/L

2010. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!