Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vastag ez a láb?...

Nagyon vastag ez a láb? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 4. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A melegítő felső miatt nem látszik a felső tested, nehéz arányítani. Első körben 5 Kg (szerintem)
2011. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok majd keresni valami olyat, amin látszik :)
2011. okt. 4. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi, de semmi nem látszik a lábadból.

Nem tudja így megmondani szerintem senki, hogy vastag-e.

2011. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj olyan képet ahol a lábad nincs teljes takarásban vagy feszülős ruha van rajtad vagy fürdőruha a lényeg hogy bő ruha ne takarjon mert agy az életben senki semmi értelmes választ nem fog adni.
2011. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a lábam teljes takarásban lenne, és bő nadrág lenne rajtam, de ha segít, akkor majd rakok fel olyat, amin nincs bő felső rajtam. Bár attól szerintem a lábam nem lesz vékonyabb, vastagabb. :D
2011. okt. 4. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, vastag
2011. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tényleg rakhatnál fel mert így nehezen jön át,

a kamera nem ideális bár erről nem tehetsz, napfényben szerintem jobb lenne ha odasüt tükörhöz vagy ha be lehet állítani időzítőt a kamerán.


a nadrág ha nem is bő de úgy értik hogy szűk kéne (mert az kiemeli ha valami kilóg)


nem látszik hájasnak ezért sokat biztos nem kell fogynod.


alkatilag van akinek vékonyabb, de mindenkinek az alkatán belül kell jól kinéznie.


megj. ha megpróbál valaki alkatot váltani attól még rosszabb lesz neki mert tudomány ma még nem képes rá, viszont veszélyes szélsőséges esetben halál is lehet, ráadásul csak kevés embernek tetszik mert a többiek azt látják hogy nincs összhangban magával az illető ami csúnya.

2012. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!