Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam rendbe szedni?

Hogy tudnám magam rendbe szedni?

Figyelt kérdés
Valamennyire meghíztam egy gyógyszertől, kb. 15 kg-ot. Eredetileg 60 voltam. Elhanyagolom magam, pedig régen nagyon is adtam magamra. Fiúsan kezdtem öltözködni lány létemre. Jó lenne pár tanács, mit tehetnék magamért. Egy gyógyszertől híztam meg. De ezt muszáj szednem. A hajam se mosom meg néha elég időközönként. Sportolni már elkezdtem.

2018. febr. 4. 19:33
 1/5 tetris ***** válasza:
45%
Le kell fogynod! Ez az első lépés. Még ha a gyógyszertől is híztál meg, akkor is próbálj meg lefogyni. A hajmosás elmulasztása végképp nagy hiba. De a legelső lépés, hogy magad döntsd el, hogy mi zavar leginkább, és annak a problémának a megoldásával kezdd el a nőiesedést. A fiús öltözködés csak az igazán vékony kiscsajoknak áll jól.
2018. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2018. febr. 4. 20:32
 3/5 anonim válasza:
100%

Elsősorban érdemes sport mellett életmódot váltani. Én az inzulinrezisztens (IR) diétát javaslom. Ha beírod, hogy inzulinrezisztencia 160gramm blog, akkor egyből kidob egy tök jó bloggert, vannak face csoportok, recept könyvek (Torok Eszter viszlat cukor es feher liszt), de dietetikusok is tudnak segíteni, de mindenkeppen csak mas által ajánlott, magandokihoz menj, mert sok rossz van. Penz függvénye, hogy hogyan kezdesz hozza, ha nincs pénzed, akkor neten olvasgathatsz róla. Azert ezt a diétát javaslom, mert orvosok által kidolgozott, cukorbetegseg elkerülésére való eletmodvaltasnak használják inzulinrezisztensek, én is igy érkezem es fogytam le 15kg-ot.


A sport es a diéta mellett, ha elkezdesz igényes lenni ezekre, akkor kedved lesz ugyis majd egyre tobb dologban változtatni. Kezdeskent ez mar nagy lépés es lelkesiteni fog, ha egyre jobban nézel ki. Ha ez a lépés megvan es fogytal es izmosodtal, akkor gondolkodhatsz a következő lepeseiden.


Utana akar egy stylist is megkerhetsz, hogy segítsen nőies ruhákat keresni (azt hiszem a Corvin plázában van ilyen ingyenes szolgáltatás - a honlapon tudod megnezni, de talan a Creamnek is.


Majd meglatogathatnad a kozmetikusodat es a fodraszodat. A kozmetikusnál rendszeres visszatérő vendége lehetnel szemöldök es bajusz es egyeb gyanta miatt.:D Az arcodat meg elkezdheted ápolni, megfelelő kozmetikumokkal (szepsegreceptek weboldal segitsegkent jo), megfelelő ápolás utan pedig vehetsz akar olcsobb catrise sminkeket. Csak a legszuksegesebbeket: Alapozó, bronzosito, korrektor, pirosito, ruzsok, koromlakk,púder,stb.

Ha tobb penzed van, akkor olyan üzletekben is tudsz vásárolni, ahol meg segítenek is a színek kiválasztásában. A dm nem ez a kategória, de én youtuberektol tanultam. Sminksuli pl hasznos lehet. Ha nekem lenne pénzem, akkor általam kedvelt sminkesek oktatására elmennek.:)

2018. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3-as milyen kis cuki 😚

Én adok magamra, de ezt olvasva, olyan kis kedves lány lehetsz, hogy még a kedvem is jobb lett 😘

2018. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. febr. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!