Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extrémebb kinézet (szürke...

Extrémebb kinézet (szürke haj) Vélemény?

Figyelt kérdés

A hajam ombrés szürke, a mindennapi sminkem elég erős, 170 cm vagyok és vékony testalkattal rendelkezem. Az érdekelne, hogy mi a véleménye egy olyan embernek, aki nem ismer. Ha meglátnál egy ilyen lányt, mit gondolnál róla? Tudom, nem túl sok információ, de nem tudom mit írhatnék még.

Csak szeretném tudni mi juthat eszébe egy idegennek~


15/L


2018. febr. 4. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ombres szurke az meg oke, de ne fesd at az egeszet arra. Tapasztalatbol mondom, hogy NAGYON megviseli a hajat:( nekem a majdnem hatkozepig ero hajamat le kellett vagatni valig, annyira szettoredezett
2018. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kevés információ, de ha az ezek alapján elképzelt lányt meglátnám biztos hogy keresném a szemkontaktust és mosolyognék rá:D Az extrém hajszínek és az erős smink nagyon attraktív hatást tudnak kölcsönözni. Ráadásul a magas-vékony alkat sem épp hátrány:)

Mondjuk én sem vagyok átlagos megjelenésű.

2018. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy mindenki azt csinál a testével amit akar és nézzen ki úgy ahogy neki tetszik.

Ránézésre nem gondolnék rólad semmi különöset, érdekes is lenne ha a kék hajammal meg a sötétkék rúzsommal egy idegen szürke hajú erős sminkes lányt véleményeznék :D


Mondjuk most az jutott eszembe, hogy mák hogy ezt engedik az iskoládban, engem ki akartak vágni egy fekete körömlakkért anno.

2018. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jól tud kinézni, viszont ehhez még egy kicsit fiatal vagy :)
2018. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, kicsit fiatal vagy ehhez
2018. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő, igen, sajnos tapasztaltam. Az egész hajam festve lett, sötétbarnából lett szürke és a tövénél valamivel sötétebb szürkés-feketés színű. Teljesen le kellett szívni festés előtt szőkére, ez szárazzá tette, de nem bánom, a végeredmény ettől függetlenül tetszik.

Az utolsó két kommentelő, igen, talán fiatal vagyok hozzá, de így jobban érzem magam. Valamivel szebbnek látom magam, ami a nem létező önbizalmamhoz hozzá ad egy keveset. Nameg ezzel kitűnhetek a többiek közül, akik mind ugyanúgy néznek ki. Nem szeretnék tömeg lenni. Ez az egyediséget és picit a "vadságot" szimbolizálja nálam. Gondoltam megmagyarázom.

A többieknek pedig köszi a támogatást, és igen, megértem a körömlakkos témát, néha tanáraimtól, évfolyamtársaimtól és idegenektől is kapok érdekes tekinteteket, épp ezért írtam ki a kérdést. Tudni szerettem volna, milyen gondolatok lehetnek ezek a nézések mögött.

Köszönöm a válaszokat mindenkitől :)

2018. febr. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!