Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért híztam meg, ha kisgyerek...

Miért híztam meg, ha kisgyerek koromban mindig nagyon vékony voltam?

Figyelt kérdés

Mostanában találtam rá régi képekre, és nagyon meglepődtem az akkori alkatomon. 11 éves koromig nagyon vékony voltam, azután jött a tinédzser kor... Természetesen tudom, hogy ilyenkor teljesen átalakul az ember. De én jelenleg a normális súly felső részén vagyok, annak ellenére, hogy régen nem így volt. Annyira kövérnek érzem magam, de egyszerűen nem tudok fogyni, mert egy idő után mindig visszajutok ugyan ide.

Mással is ez a helyzet? Miért változott meg teljesen az alkatom?


16l



2018. febr. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor, hormonok, a tobbit tudod unasig szerintem... most a legkonnyebb fogyni egyebkent, ilyenkor nagyon gyors az anyagcsere. Felnott korban csak nehezebb lesz. De a normal suly felso hataran szerintem nemnem kene ennyire ketsegbeesned. Lehet meg noni fogsz egy csomot a nyaron es akkor meg vekonyabb leszel.
2018. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. febr. 8. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én is vékony voltam, aztán 15-16 éves korom korül híztam 5-10 kg-t én is, gondolom a hormonok miatt, aztán visszaálltam az eredeti súlyomra. Annyira, hogy most már inkább azért küzdök, hogy hízzak valamennyit :D
2018. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne, ha az én testem is visszaállna. Köszönöm a válaszod! Kaptam egy kis reményt.
2018. febr. 10. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!