Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan már nem "menő", ha...

Komolyan már nem "menő", ha kisportolt a teste egy srácnak?

Figyelt kérdés

Elég fura szemmel nézek sok párocskára az utcán. Gyönyörű lányok, akik tényleg oda teszik magukat, és egy hogyismondjam...swag gyerekekkel járnak. vékony, kisfiús, szőrtelen, fulcappes gyerekekkel.

Ízlések és pofonok persze, nade hogy ennyire?!

Nemrégen kezdtem a kondit. Elég jól látszódik már, ha le kell írni magam: stramm gyerek vagyok, fekete haj, barna szem, borosta, erős testalkat, és igen van rajtam szőr, a kezemen, sőt még a mellkasomon is!!!! És eszem ágában sincs borotválni, vagy gyantáztatni.

Viszont: sajnos kezdem azt hinni, hogy az igazi, férfias kinézet, a fiatalabb lányok között abszolút nem pálya...

A korombelieknél meg az a gáz, hogy sokuk már a 30 asokra megy, na meg a rettenetesen nagy arc némelyiküknél.

23 vagyok, soha életembe nem voltak problémák a csajozással. az elmúlt 4 évet folyamatosan kapcsolatokban töltöttem, keveset voltam szingli, ha voltam is mindig akadt egy éjszakás, vagy ilyesmi.

MOST?! semmi. Tény hogy egy éjszakásat nem akarok, csak komoly dolog érdekel. De az hogy a kisfiús srácoknak nagyobb sikere van a csajoknál, mint nekem?! ezt komolyan nem értem. Lehet hogy adjam fel a sportot, dobjak le 20 kilot, nézzek ki úgy mint egy aids-es, és dobjak fel fulcappet, meg sztk szemüveget, és a lányok kedvence leszek?! :/



2014. jan. 23. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Pajtikám! Neked nem a külsőddel van a baj...
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha elégedett vagy magaddal akkor miért akarnál negatív irányba változni néhány lány ízlése miatt?

Azért kíváncsi vagyok mióta tart ez a rettentő böjt, fél hónapja?

2014. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Lávalámpa. ***** válasza:
77%
2014. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
jól látod. most már ez a menő. és az ilyen rossz. b|_|zik eggyre többen lesznek -.-"
2014. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen kicsi az önbizalmad, és ilyen bal**sz vagy, hogy abbahagynád ezért a sportot (sőt, hogy eleve csak a lányok kedvéért sportolsz), nem csoda, ha nem vagy túl népszerű.
2014. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
ezt a sportot nem szabad a csajok végett űzni, meg amúgy is maguk sem tudják mit akarnak még az érettebbek sem
2014. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

kérdezek öreg, vagy talán nem lehet nem arra való az oldal?!



nem hagynám abba a sportot! nem a lányok kedvéért űzöm.

Ez csak feltételezés volt.


fél éve tart a magány.



minden kritikára kíváncsi vagyok: valaki írta itt, hogy nem a külsővel van a baj...akkor mivel?!

mentalitás? felfogás?!

Marha fura egyedül lenni, és nemigazán tudom kezelni.

2014. jan. 23. 20:24
 8/24 anonim válasza:
Igen, a mai lányokkal sok baj van az tuti. Simán lehet, hogy stílusoddal van baj (nem az öltözetre gondolok hanem a viselkedésre). Lehet, hogy túl nagyképű vagy vagy akármi. Nem ismerlek, csak tapogatózok. Bár a nagyképű kigyúrt f**szok a fullos p**áknak bejönnek..szóval ha ez a cél, csináld ezt. Add magad, az a lényeg. Többen túlélték már, ha fél évig nem volt csajuk/pasijuk, szóval ezen ne aggódj. Ha meg a nagy Őt keresed, ne szórakozóhelyeken keresd szerintem...bár történtek már csodák :) Szóval engem érdekelne hogy nézel ki a leírás alapján, akkor lehet meg tudnám mondani mi a probléma :) 21/N
2014. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miképp telik az idő a fejed felett, annál idősebb csajok is illenek hozzád. Viszont ezek az idősödő csajok, már inkább Nők! Egy Nőt pedig megszerezni, megtartani, kell a tisztelet, is! Na, már most a kérdésedet olvasva, benned nem sok van az emberek iránt, így valószínű...
2014. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Pretty_Fighter ***** válasza:
51%

Az a baj,hogy itt sír a szád.Hülye gondolkozás ez,hogy a lányok többségének a swagek kellenek.Nyilván van olyan,akinek az kell,de hát ez van,nem tetszhet az ember mindenkinek.És igen,igazságtalan,hogy te teszel a testedért,ők meg nem és mégis kellenek a lányoknak.

Szerintem te arra koncentrálsz,hogy nem tetszel mindenkinek,mikor biztos rengetegen vannak,akiknek viszont tetszel.Csak rájuk kéne figyelni.

2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!