Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Sokkal kevesebbnek nézek ki, mint tizenhét.

Nem vagyok túl szép. Annyi a napi sminkem, hogy felrakok egy középerõs alapozót, a szemöldökömet kitöltöm és ezt lefixálom.

Sajnos emiatt nincs nagyon önbizalmam sem. Hogyan lehetnék szebb?

Járok edzeni rendszeresen, az eredmény szép, de sajnos a derekam nem túl keskeny, így annyira nem vagyok nõies.

17/L


2018. febr. 10. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj!
2018. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyibol nem tudunk adni tippeket! Lehet csak te nem tetszel magadnak amugy. Ird le mi nem tetszik az arcodon-miert (akar privatba, ha ide nem szeretned), es szivesen segitek.:)
2018. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sötét szemhéjkontúrt és erős színű(pl. pink színű stb.)rúzsokat használj. Vegyél fel fekete, sötétlila stb. színű felsőket; mert a sötét színek "öregítenek".
2018. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is: teljesen át tudom érezni a helyzeted. Én is mindig kevesebbnek néztem/nézek ki, mint amennyi vagyok. Alacsony vagyok, vékony :D De ne aggódj, tapasztalatból mondom hogy még nőiesedni fogsz! Az edzést nagyon jól teszed, mert még egészséges is, megfelelő táplálkozással bomba alakod lesz tőle. Szerintem a másik ami még talán a legfontosabb: az ápoltság. Például hiába vasalgatja valaki a haját, ha a fele törik és ronda, hiába van rajta smink ha nem szép alatta a bőr stb. Igyál sok vizet, az is jót tesz a hajnak/bőrnek és találd meg a számodra legmegfefelőbb termékeket, például hajápolókat, pakolásokat. Szóval először "belülről" indítsd a szépülést(: Figyelj oda a körmeidre is, legyen igényes. A kevesebb pedig néha több, így jól teszed hogy nem sminkelsz sokat. Elég egy kis korrektor, szemöldök gél, szempillaspirál. A mosoly is fontos valóban, mindenki jobban szeret boldog emberek társaságában lenni. Ja és ilyet sose jelents ki, hogy "nem vagyok túl szép". A szépség szubjektív. Hidd el, ha teszel ezekért és tovább edzel az hatalmas önbizalmat ad és nincs szebb egy magabiztos, kiegyensúlyozott nőnél.

2018. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!