Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Csajok, Hölgyek,...

Lányok, Csajok, Hölgyek, Asszonyok! Külsőre milyen az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Főleg a testalkatára vagyok kíváncsi. Korotokat is írjátok légyszi.

2018. febr. 19. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Izmos, de nem végletekbe menően. 32/N
2018. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Tudom,sablon de azért muszáj elmondanom, hogy nem a testalkat a mérvadó. Én szeretem, ha magasabb nálam illetve ha 'nagyobb'. Ezalatt annyit értek, hogy olyan jó és biztonságos érzetet ad ha van mellettem egy férfi, aki védelmező én pedig olyan kis pici törékeny nőnek érezhetem magam :)

A nagyobb alatt nem az egészségtelen túlsúlyt, de nem is a testépítőkre gondolok, a végletek nekem sem tetszenek.

2018. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
23 éves vagyok, ez lemaradt bocsi :)
2018. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit lehet izmos, az se baj, ha van rajta +5-10 kg. Nálam legyen magasabb.

21

2018. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A soványak és a minimálisan izmos alkatúak tetszenek, egyáltalán nem vonz sem a "mackós", sem a Michelin-gumibabává gyúrt típus. Régebben a magas pasikra buktam, de már rájöttem, hogy nekem ideálisabb, ha nagyjából egyforma magasak vagyunk, mert így egyenrangú félnek érzem magamat, nem védelmezésre szoruló kislánykának, aki felnéz a nagy, erős férfira. (30)
2018. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, sportos testalkat.

Nem vágyom a túlizmos kondiszökevényekre sem, és a végletesen kövér vagy vékony alkatú férfiakra sem.

Legyen erezhető, hogy van benne erő, ha szükséges tudja megvédeni magát és engem, de mivel nem ketrecharcos így szükségtelen a harci kutya külső is.

2018. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Magas, egészségesen vékony ember, akinek édes pofija, formás feje, jó állású haja van!
2018. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nagy, széles, izmos, magas, szakállas, vastag ajkú, sötét hajú, sötét szemű úgy néz ki, mint aki úgy szexel, hogy napokig fel se bírok állni utána.
2018. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
26
2018. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Izmos és néhány plusz kiló, átlagos
2018. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!