Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt hallottam hogy a kerek...

Azt hallottam hogy a kerek arcú nők csúnyák a férfiak szerint. Igaz szerintetek is?

Figyelt kérdés

Kerek az arcom,nagy kerek kék szemeim vannak...görög orrom van de nem nagy és húsos ajkaim és hosszú fekete hajam...

Sokan azt mondják szép vagyok,de amikor elolvastam hogy csúnyák a kerek arcúak azóta nincs önbizalmam...



2018. febr. 25. 16:33
 1/4 Lordika válasza:
Hát leírás alapján tutira nem lehet ilyet megállapítani, csak kép alapján.
2018. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Hol olvastad?


Én még sosem hallottam ezt, csak egyetlen lánytól, aki szerint a kerek"telihold arcú lányok" irigyek a hosszúkás arcúakra.


A férfiaktól sosem hallottam becsmérlő szavakat a kerek arcra, viszont a lófejet és a boszorkányarcot már jópárszor a hosszúkásabbra. Vagy azt, hogy durvák a lány vonásai, ezt sem a kerekebb arcú lányok kapták.


Szerintem ez marhaság.

2018. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalmaddal van baj, nem az arc formáddal.
2018. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyet sosem hallottam.


A csúnyának tartott nők általában pont nem kerek arcúak.


Csak más nők kötnek bele ilyen hülyeségekbe, mint az arcforma amúgy is.

2018. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!