Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak a legelső szerelmüket sose felejtik el? Mert én úgy hallottam hogy az elsőt nem tudják elfelejteni. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Egyik barátnőmet sem felejtettem el. Se az elsőt, se a másodikat, se az ötödiket. Érezni már nem érzek egyik iránt sem, de mindegyikre emlékszem. De az első annyiban volt különlegesebb, hogy vele veszítettem el, ő aludt nálam elsőnek és fordítva, őt mutattam be a szüleimnek, stb. Szóval ez persze megmarad különlegesebbnek, de nem érzek semmivel többet, mint az ötödik barátnőm iránt. 28/f
2017. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen, igaz.

26 F

2017. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyökérség. Anno kérdeztem páromat, kivel feküdt le először, mutassa meg Facebook-on, percekig merengett erősen gondolkodó fejjel, mire kibökte, hogy egyáltalán nem emlékszik a nevére. (14 éves volt, szóval kb 13 év telt el azóta.)

Persze egy első szex még nem feltétlenül első szerelem, mindenesetre nem igazán az a fajta, aki évekkel ezelőtti emberek emlékéhez ragaszkodna. Egyszer elmondta, ha ő szakít valakivel, akkor annak minden értelemben vége, nem gondol rá, nem beszél vele többet, továbblép.

2017. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Párkapcsolatban veszítettem el, és természetesen emlékszem a nevére.


De a másodiknak, és a harmadiknak, és az utána jövőnek is.


1-2 kósza egy éjszakásnál már nem emlékszem a nevekre, de alapjában véve össze tudom szedni az összes nőt, akivel együtt voltam (ok, ehhez az is kell, hogy nem éltem olyan szabados életmódot, 15 alatt marad a számuk).



Pedig nem 13 éve veszítettem el, hanem több mint 20.



De az, hogy nem felejtem el, és az, hogy hányszor gondolok rá teljesen különböző dolog. Például nekem a 2. barátnőm egy igazi szexdémon volt (fantázia, tudás, vágy, minden megvolt benne), rá inkább gondolok, mint akivel elbénáztuk az elsőt, pedig mindkettővel egyforma idei voltam együtt.

2017. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam igen. Kapcsolatom még nem volt, de így is emlékszem mindenkire, akibe szerelmes voltam - óvodától kezdve. Hát ha még lett volna... akkor meg főleg.

De mint olvashattuk nem mindenkivel van így.

2017. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenből emlékszel az elsőre.
2017. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 0 pontot kapni arra, ha leírom, hogy én emlékszem, és miért?
2017. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nevenem fontos, én sem emlékszem az első szerelmem vezetéknevére.


De a hangjára, szemére, a szájára, a hajára, az érintésére nagyonis, pedig kiskamaszok voltunk.

2017. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igaz. Volt egy baratnom akivel 1 honapig voltunk egyutt, es kb 10 evvel kesobb talalkoztunk, hat nem ugrott be elsore honnan ismeros.
2017. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még álltalánosban volt....Katának hívták, kis visszafogott csajszi volt. Igen emlékszem rá, de csak plátói szerelem volt sajnos.
2017. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!