Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felemás a mellem, nagyon...

Felemás a mellem, nagyon feltűnően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A két mellem közt nagy a méretkülönbség, egy kosárnyi. Mivel lehetne ezt korrigálni? 16 vagyok, vajon fog még változni? Borzasztó rosszul érzem magam miatta mert nem vehetek fel valamit, és nagyon elszomorodok, mert nem érzem magam jól emiatt.

2018. márc. 1. 21:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nem. Nem járnék melltartó nélkül.
2018. márc. 4. 22:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon tudnám szeretni!
2018. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De mi más számítana mellügyben a hátul kivágott ruháknál, mint hogy látszik-e a melltartó pántja vagy sem?
2018. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyébként engem zavar, mikor melltartó nélkül vagyok és látom, s akkor feszengve, korlátozva érzem magam. Anyukám azt mondta ő is pontosan így volt, neki is soká lettek egyformák
2018. aug. 11. 01:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy ez egyáltalán nem zavarna? Ettől még csodálatos nő vagy, sőt... nem kell mindenben mérnökien pontosnak lenni. ;)
2018. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van! Az utóbbi időben láttam valami változást, s ahogy tudom 21 éves korig fejlődik. Csak eszembe jutott hogy mit gondolna egy hím egyed ha meglátná, észrevenné. A volt párom nem vette észre, mondjuk sosem vettem le teljesen a melltartóm.
2018. aug. 11. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!