Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek milyen alak...

Fiúk, szerintetek milyen alak ma a szép?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a modellek (botsáskák)néznek ki jól ? :( Meg az ilyen tumbli görlzök?

2018. márc. 8. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Átlagos/vékony

Ha van kis has az nem baj, de ne legyen azért túlzásba esve. Van egy aranyközépút ami szép.


Mondom ezt hasonló adottságú fiú "férfi" ként.

2018. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha követed a divatot az idei NY Fashion Weeken elég sok plus size modell volt látható. sok modell kritizálva lett az alultápláltsága miatt, amiből botrányt is csináltak például - Gigi Hadid aki betegség miatt sovány. amerikában újra feltalálják a spanyol viaszt, hogy a nőiesebb nőket favorizálják. tulajdonképpen amit én látok és hallok mostanában az 'thicc' divat, ami az olyan lányokat takarja akiknek vastagabb combja, nagyobb feneke van és hozzá keskeny dereka.


[link]


én csak azt tudom mondani hogy ami egészséges az mindig szép. nem kell minden elvárásnak megfelelni csak ennek az egynek. a 40 kilós testsúly sem egészséges és a 200 sem. találd meg ami neked ideális, és ne ostorozd magad ha éppen olyan állapotban vagy hogy le kéne adni pár kilót, mert az nem segít soha.

2018. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2018. márc. 8. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Sportos de nőies alkat egyértelműen, ami nehezen kivitelezhető, ha alapból nem ilyen vagy, pl. Sommer Ray és egyebek.
2018. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a véknyak nem jönnek be, inkább teltebb legyél, de kövér se, az egészséges alkat tetszik, meg az az egészséges is :)
2018. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!