Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakom van, ha 36-os...

Milyen alakom van, ha 36-os konfekcióméret vagyok, és 168 cm,54 kg?

Figyelt kérdés
Mindig elégedetlen vagyok magammal, bár ezzel általában senki nem ad igazat nekem, de én így látom. Szeretnék pár kilót fogyni, de nem akarok úgy kinézni, mint egy anorexiás. Mennyit kéne fogynom?
2010. jún. 9. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mintha én lennék :O 57 kiló vagyok, 168 centi és 36ost hordok.. nem kéne fogynod, szerintem. :D
2010. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2010. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem nagyon érzed magad jól a bőrödben akkor izmosodj... Csinálj minden nap fekvőtámaszt, hasprést, guggolást... Vagyis úgy, ahogy neked jó.
2010. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A paraméterek alapján teljesen normális alakod lehet. Túlsúlyos biztosan nem vagy.
2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, talán csak izmosodnom kéne egy kicsit:)
2010. jún. 10. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Neméne.Nekem viszont híznom kéne ,mert megnéztem már majdnem mindne oldalt és a barátaim is azt mondják ,hogy legeláb 4-5 kilót még híznom kéne,de nem tudok 168 cm 50kg vagyok.Segítsetek hogy hízzak legalább pár kilót.Azt mondták a barátaim este egyek sok csokit,húst.....,de ez sem segít ugyanannyi vagyok nem hízok.Mentem már el orvoshoz is,de azt mondtáke gészséges vagyok semmi bajom sincs.Nem értem mi a bajom,lehet ilyen a csontozatom.
2010. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!